Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombánál egész nap...

Hüvelygombánál egész nap fennáll a viszkető, égő érzés, vagy az is lehet, hogy egy nap maximum 1-2-szer viszket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyfolytában viszket egész nap, de azért az 1-2-szeri viszketésnél többször.
2013. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, tehát, akkor, ha 1-2-szer viszket este, az nem ad okot az aggodalomra...
2013. dec. 15. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha gombás fertőzésed lenne, akkor azt megéreznéd és azt egész nap érzed, nem csak este. És az esetek túlnyomó többségében olyankor a hüvelyi folyás is megnövekszik, illetve színe szaga és állaga is más lehet.

Egyébként nem lehet hogy használsz valamilyen új tusfürdőt vagy szappant vagy új fehérneműd van, amire allergiás vagy? Mert allergiától vagy éppen irritációtól is lehet égő, viszkető érzés.

2013. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Égő érzést nem is éreztem, csak azért kérdeztem, mert írták, hogy az is tünet lehet, nemcsak a viszketés. De valószínűleg nincs semmi, csak kicsit hipochonder vagyok és szeretek megnyugodni. Köszönöm a válaszokat!:)
2013. dec. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!