Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális ha tegnap voltam...

Az normális ha tegnap voltam kozmetikusnál tisztitáson ( mitesszer nyomkodás) és ma egész nap gennyesek voltak a kinyomott miteszerek? Nem csak maximum piros és sebes lehetne?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha kitisztította, a helyén nem maradhatna semmi, ami begennyesedhet. De ezekszerint nem takarította ki rendesen a bőröd. Én is szoktam nyomkodni magam itthon, ha jól kinyomok egy mitteszert, akkor semmi nem marad a helyén, de néha van, hogy kapkodok, vagy látom, hogy még nem kellett volna, mert nem tudtam teljesen kitisztítani, és az általában be is gyullad másnapra. Vagy a keze nem volt elég tiszta és bevitte a bacikat, de ez azért durva lenne. Minden esetre én váltanék a helyedben.
2013. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még ö mondta hogy amit magamnak elkezdtem az nem jo mert maradt benne pedig azok ritkán néznek ki ilyen durván.Hát nem is szeretnék hozzá menni ezek után hogy nem tudom kaját venni is mikor mehetek végre le
2013. jan. 17. 02:37
 3/9 anonim ***** válasza:
A pattanás gennyes a miteszer nem.Sebes sem lehet csak piros.
2013. jan. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gennyes és sebes sem lehetne.

Vagy az van amit az első mond, vagy ami még gyakori hiba szokott lenni, hogy tisztítás után rögtön bekented az arcod alapozóval,és akkor el betapadt a fellazult, nyitott pórusokba. Nálad nem volt esetleg ez?

2013. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A miteszerek maximum pirosak lehetnének picit, sebes nem, gennyes meg végképp nem. Seb a pattanásból lesz, ez természetes és az esetleg megtelhet újra, hiába volt szakszerűen kinyomva.
2013. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kozmetikusom úgy csinálja, hogy tisztító kezelés után, ha begyullad, ingyen javít rajta (erre még nem volt példa, csak mondta, hogy ha begyulladna, menjek vissza, és ingyen megcsinálja), nem tudom, a tiéd csinálja-e ezt. Valószínűleg nem volt tiszta a bőröd, rákentél valamit, az ő keze volt piszkos, vagy nem jól nyomta ki.
2013. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek és nem is voltak pattanásaim csak mitesszerek amiket ö kinyomott és pattanásokká váltak. Alapozot nem használok semmit nem kentem rá otthon ültem nehogy szennyezödés érje. 4 nap után eltüntek a sebek ugy hogy folyamatosan kentem de ez szerintem igy ahogy történt rohadtul nem volt normális.
2013. jan. 22. 02:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztítás után alapos fertőtlenítés és bőrnyugtató pakolás megvolt? Ezekkel együtt nem fordulhat elő ilyen, hacsak nem érzékeny a bőröd.
2013. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kontármunka. Azt még kírhatta volna,hogy ki csinálta.
2021. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!