Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöhet ki valami gyulladá...

Mitől jöhet ki valami gyulladás/pattanás-szerű a nagyajkak találkozásánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valakinek lenne ötlete, hogy mi lehet a gond: a nagyajkak találkozásánál (belül) kijött 2 pattanás féleség. Eleinte piros volt, később fehér közepű. És viszket, szúr.

Szűz vagyok, így nőgyógyásznál sem voltam eddig, nem szívesen mennék. Viszont a párommal pettingeltünk, és az ő száján volt herpesz. Lehet, hogy az gennyedzett be? Elég a hígított Betadinnal kenegetem?

Köszi!


2008. júl. 13. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg herpeszed van. Nem tudtad, hogy a szájon lévő herpeszt orális érintkezés útján elkaphatja a partner, úgy, hogy a nemiszervén jön ki???? Menj nőgyógyászhoz, kénytelen leszel, mert ez magától nem fog elmúlni, legfeljebb oda- vissza fertőzitek egymást. Legközelebb meg ne is csókolozz a barátoddal, ha éppen kijött a herpesze, mert úgyis elkaphatod. Sőt, ha közös pohárból isztok, akkor is. A legcikibb az egészben, hogyha vkinek herpesze van, az hiába múlik el, onnantól akármikor kijöhet újra, mert a virus benned marad. Sok jót nem tudok mondani, bocsi...
2008. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel herpeszt sem kaptam még sosem el, eszembe sem jutott, hogy elkaphatnám. csak utólag jutott eszembe, hogy talán ettől lett.

a herpesz is magától múlik el egy pár nap alatt. ez nem múlik el ugyanúgy? vagy a nőgyógyász mit tudna csinálni vele?

2008. júl. 14. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg felir rá valami kenőcsöt. Tévedés, hogy a herpesz magától elmúlik: a szájherpeszt is kezelni kell.
2008. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbáltam bejelentkezni, aug.18-ára van időpont! Mit csináljak?
2008. júl. 14. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a patikában is tudnak adni valamit vény nélkül, ha elmondod a tüneteidet.
2008. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!