Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 eves vagyok. Szeptemberben...

12 eves vagyok. Szeptemberben jott meg eloszor. Most November van. Baj hogyha meg nem jott meg?

Figyelt kérdés
szuret volt. annyira varatlanul ert hogy nem is tudtam felfogni igazan. Szoval meg most is van bennem egy olyan erzes hogy megsem jott meg talan csak akkor eloszor es utoljara vagy nem is tudom. Valami tanacs mar egyszeruen idegesit. tudom hogy elsonel nem allt be rendesen de megis valamit mondjatok. Nem fajt a hasam semmi.
2009. nov. 25. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem baj ez normális! nekem se jött meg az első után egy évig :)
2009. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne izgulj :)

mindekinek máshogy és máskor áll be a havija bnőmnek első után 1-2 napos kihagyással 3szor volt nekem 4 hónapig kimaradt az első után.

Örülj addig ameddig nem kell vele szenvedned =)

2009. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt de azért 4 hónapra rá megint megjött. Még az első alkalmaknál tartasz ilyenkor bármi lehet. És örülj neki hogy nem fáj a hasad:) Nem mindenki ilyen szerencsés

Ha egyszer megjött akkor jönni fog ezután is csak lehet hogy több hónap múlva de az is lehet hogy jövőhéten úgyhogy fel kell rá készülni hogy mindenhol legyen nálad betét/tampon mert elég kellemetlen lehet ha felkészületlenül ér a dolog :)

2009. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 igabcsy ***** válasza:

Ne aggódj, mindenkinél másképp van. Semmiképp nem jelent problémát ha eleinte ritkásabb. Majd idővel szépen beáll a ciklusod. Lehet, hogy majd csak 1 év múlva jutsz el odáig, hogy kitudod számolni mikor jön a következő.

Amúgy eljön még azaz idő, amikor azt mondod: "A fenébe.... már megint megjött!!"

2009. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. Imadom amikor ilyen kedvesek vagytok:)...megegyszer koszi:*
2009. nov. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!