Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint itt vagyok. Mennyi idő...

Megint itt vagyok. Mennyi idő míg elmúlik? (Folyt lent. )

Figyelt kérdés
Előzmény: Http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__511643-otlet-hogy-mi-lehet-ez-mitol-alakult-ki Vasárnap óta, minden reggel, és este, zuhanyzás után canesten kenőcsöt használok. Az normális hogy miután használtam a kenőcsöt még jobban viszket? Napközben minden rendben, reggel rossz kicsit, de este viszont nagyon. Mennyi idő míg ez enyhül? Ha megjön a menstruációm, ami nemsokára esedékes kb 1 héten belül, akkor el fog múlni?
2009. nov. 25. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg az előzményt, de a kenőcsöt orvos írta fel, vagy csak itt ajánlották és azért kened magad?

Mert ha nem gombád van, hanem más fertőzésed, akkor csak rontasz a dolgon.

Nem tudom megérteni miért hisznek sokan inkább egy anonim internetes fórumnak, minthogy elmenjenek az orvoshoz.

2009. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. A canestent nem csak kenni kell, ha a tablettát nem használod, ne remélj javulást.

2. Ugyanezeket a tüneteket bakteriális fertőzés is okozhatja aminek meg se kottyan semmilyen gombafertőzésre kitalált gyógyszer, kence (canesten sem!). Ilyen esetben mindig orvoshoz kell menni.

Ha a canesten mellet 3 nap alatt nem gyógyultál meg, akkor is mindenképp dokihoz kell menned.

2009. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előttem szólók mindent leírtak. Talán annyival egészíteném még ki, hogy bizonyos gombafertőzésekre sem használ a canesten.

Én pl. pont ezért nem is szoktam orvosi vizsg. nélkül canestent sem használni: egyáltalán nem biztos, hogy a tüneteimre ez a megfelelő kezelés, akkor pedig csak 1.)kidobtam a pénzt, 2.) annyival is tovább szenvedtem, a kórokozók pedig vidáman szaporodtak bennem. Szerintem nem érdemes kockáztatni.

Valóban, el kell menned nőgyógyászhoz, méghozzá minél előbb, hogy kiderítse, mi bajod van és arra megfelelő gyógyszert adjon.

2009. nov. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mióta használom a canestent érezhető a javulás, csak mikor még ˝frissen˝ bekenem kb fél óráig olyankor nagyon viszket, de aztán semmi gond utána. Tehát mondhatom hogy mióta használom nem viszketek.
2009. nov. 26. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj meg intim szappannal, géllel mosakodni, vagy valami ph semlegessel.

Lehet, hogy allergiás vagy, és már nem a gombától, hanem magától a mosakodástól viszketsz.

Én egyes betétektől véresre tudom magam vakarni.

Üdv.

2009. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!