Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 hetes terhes vagyok, nem...

8 hetes terhes vagyok, nem szoktam inni alkoholt, de most jönnek az ünnepek és sok rokon, az baj ha karácsonykor egy két pálinkát vagy vörösbort megiszok, aki már volt kismama, ti is voltatok ugy hogy ünnep alkalmával koccintottatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Én nem innék. Komolyan kérdezed? Pálinka?? Pár korty vörösbor még oké. de az a max
2013. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
2 x szültem egészséges gyerekeket. Pálinkát ugyan nem,de kevés bort,pezsgőt ünnepi alkalmakkor megittam.
2013. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha pár korty pezsgőt vagy egy kis vörösbort megiszol, az talán még belefér, ha 1-2 alkalomról van szó, de azért a tömény italokat ne fogyaszd!

Én abszolút anno a terhességem alatt semennyi alkoholt nem fogyasztottam, még ünnepi alkalmakkor sem.

2013. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%

Nyugodtan ihatsz egy-két pohárral. Sem neked, sem a babának nem lesz tőle semmi baja. Én is ittam mindhárom terhességem alatt, sőt még egy lakodalmat is végigtáncoltam 3 hónaposan. Mégis egészséges mindegyik gyerekem.

Csak ma szokás tiltani mindentől a terhes nőket.

2013. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki az a m...ha,aki mindent leszavaz? Se az nem jó,hogy ne igyál,se az,hogy ihatsz egy kicsit? Mire vár valaki? Arra,hogy azt írjuk,idd magad minden nap hullarészegre? :)
2013. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem innék a helyedben semmit. Nem ér annyit az egész, hogy megkockáztass egy vetélést. Az igaz, hogy van akinek nincs az italtól baja, de te nem tudhatod a te szervezeted hogyan fog reagálni. Pláne, hogy a terhesség elején tartasz.
2013. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Én is egyet értek az utolsóval. Próbáld meg inkább mellőzni, a rokonok is meg fogják érteni, sőt !
2013. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!