Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire befolyásolja (mennyir...

Mennyire befolyásolja (mennyire van hatással) a candida a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Állandóan visszatérő hüvelygombával szenvedek. Használtam kópokat, szájon át szedhető gyógyszert. Egy darabig jó aztán megint kiújul.A párom kenőcsöt használt. Két éve elmúlt és nem maradok terhes...
2007. okt. 7. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A candida gombának van egy olyanhatása, ami meddőséget okoz. Vizsgáltasd ki magad, hogy és akkor megtudod az okát miért nem maradsz terhes.
2007. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt a tehességem előtt visszatérő hgombám (nem kórosan) de mindig kikezeltek. Mikor terhes lettem akkor is épp volt de olyan hüvkrémet adtak amit bébi mellett is lehet használni-elmúlt azóta 2hónapja nincs semmi bajom. Nekem és másoknak is sikerül így teherbe esni, mert ez nem befolyásolja a teherbeeést és a babát se veszélyezteti, de kezelni kell!

Viszont lehet ennek a folytonos gombásodásnak szővődménye is ritkán a meddőség, sztem is vizsgáltasd ki magad alaposan! Én is addig mentem amíg nem tudott vki tarósan segíteni! Nekem sikrült! Neked is minden rendben lesz de írány a doki!:)

2007. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!