Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolja a teherbeesést...

Befolyásolja a teherbeesést ha nagyon kevés mennyiségű és ideig tart a menszeszem?

Figyelt kérdés

Nálatok volt ilyen, és így lettetek babásak?

Van már egy 21 hónapos fiam, 4 hónapos korában jött meg először, de akkor sokkal nagyobb mennyiségű volt, mint előtte. Azóta volt két vetélésem, az utolsó egy hónapja. Azóta most jött meg (időre), de olyan kevés volt, hogy kb. 2 citromsárga pro comfort tampon elég volt, és 3 napig tartott. Míg régen nem győztem cserélni a narancssárga rendes tampont a 2. és 3. napon. Két hét múlva megyek kontrollra, majd a dokitól is érdeklődöm, csak kíváncsi vagyok, hogy volt e valakinél ennyire kevés mensi és babás lett. Köszönöm!


2011. aug. 29. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A vetélés után első 2 mensinél ez természetes, hisz vissza kell rendeződnie a hormonoknak. Még semmiképp ne próbálkozzatok babával, várd meg amíg visszaáll.
2011. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, még nem próbálkozunk, majd a 3. után. Csak azért volt furcsa, mert az első (ugyanilyen) vetélés után az első mensi is normál volt, vagyis mint korábban. Akkor ez összefügg a hormonokkal ezek szerint?
2011. aug. 29. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első szülés előtt nagyon erős vérzés volt erős görcsökkel. Szülés után enyhébb lett a fájdalom, de normál volt a vérzés mennyisége és időtartama. Vetélés után fél évvel lettem újra babás, ebben a fél évben nekem is rövid és enyhe vérzés volt, 3-4 napos, és volt, hogy csak 20 napos volt a ciklusom. De így is összejött a baba, szerintem nem jelent gondot.

19+2 hkm

2011. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!