Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőtársaim ti is hisztérikává...

Csillagpapir kérdése:

Nőtársaim ti is hisztérikává válltok amikor megjön és nektek is előjönnek az eddig megoldatlan elfelejtett lelki gondok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de legalább hiteles egy nőtől olvasni ezt :D
2013. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is hisztérika leszek, amikor megjön. Ilyenkor a legapróbb dolog miatt is képes vagyok elbőgni magam és elég hamar idegrohamot kapok, főleg az első napokban. Általában csak az szokott segíteni, ha egyedül vagyok és csokival tömöm magam, próbáld ki te is. :)
2013. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, de csak az elso nap.

Aprosagok miatt is kepes vagyok barkinek a torkanak ugrani, mintha a vilag legnagyobb hibajat kovettek volna el. Termeszetesen ilyenkor tokeletesebb vagyok es hibatlan (mint amugy egyebkent) de en errol tudok. Ilyenkor kerulok mindenkit (az o erdekukben) es a parommal is tudatom mar reggel, hogy ma ne vegyen komolyan semmit tolem :)

2013. dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magnézium nekem segített. Én is vagy érzékeny, vagy hisztis vagyok, bár én előtte főleg. Bár köbe meg sírós meg idegbeteg. Na mind1, próbálok rá odafigyelni de sajnos nem mindig megy.
2013. dec. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, igen.
2013. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony
2013. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerencsére én nem, legalábbis eddig még nem
2013. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hisztérikává?

Csak akkor, ha valaminek nem úgy kéne lenni.

Ez inkább egy jelzés, ilyenkor közelebb vagy az intuíciódhoz vagy hogy mondjam.

Előjöhet. Nem feltétlen kell. Élj úgy, hogy olyanjaid ne legyenek.

De nekem nem akkor, amikor megjön, hanem előtte.

2015. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!