Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bőrprobléma, mi a teeendő...

Bőrprobléma, mi a teeendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre pár apró piros pöttyöt a nunim alatt. Nem tudom mi lehet ez:o

Pár napja már piros ott a bőröm (de nem pöttyös) aztán kb.2 napja ez elmúlt,ma pedig pöttyök jelentkeztek ugyanott:(

Nem hiszem hogy gomba,mert nem viszket.Elkezdtem Sudocremmel kenni,estére pedig arra gondoltam,bekenem Canesten Plussal mert ha mégis gomba lenne akkor ez arra jó.

Orvoshoz semmiképp nem akarok menni,ez olyan kellemetlen még anyukámnak sem mondtam el.Amúgy nem borotválom,szval nem attól van!

Ezek a krémek jók ere amiket írtam?

Mit tegyek?

15 leszek 2 hónap múlva/L


2013. dec. 25. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy hét alatt nem múlnak el a pöttyök, akkor muszáj orvoshoz menned. Szerintem senki nem ígérte Neked, hogy csak azt kell tenned, amit akarsz. Más sem szórakozásból jár orvoshoz, vagy nem azért, mert annyira szeret odamenni, de ha baj van, akkor muszáj. Szóval meglátod mi lesz egy hét múlva.
2013. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nmegpróbálhatod a Canestent is. Ha gomba akkor segít, ha nem akkor nem árt semmit se.
2013. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Canesten combit, hátha segít.

De azért előbb utóbb majd el kell menned dokihoz, úgyhogy kezdj el keresgélni egy női orvost, mert elötte talán nem annyira kínos vetkőznöd.

2013. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!