Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek meg lehet oldani,...

Szerintetek meg lehet oldani, hogy ne ázzak át éjszaka?

Figyelt kérdés
Ma az egyik unokatesómnál alszom és tegnap jött meg, tehát így a 2. napban még elég erős a vérzés... általában az éjszakai betét nem bírja túl sokáig, úgyhogy már volt, hogy rendesen átáztam és a szivacs is olyan lett, de szerencsére itthon... viszont ott nem szeretnék kellemetlenséget okozni. most per pillanat az egyetlen megoldás szerintem az, hogy este felkelek és cserélek, de szeretnék aludni. más megoldás?

2013. dec. 27. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elég feszes az a bugyi amibe teszed? általában a nem megfelelö bugyi a ludas. Amit tehetsz hogy mondujuk éjszaka felkelsz cserélni.
2013. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Vagy ha tudod hogy pl 12 kor fekszetek le aludni.

Akkor 9 kor felteszel egy super tampont.

Az szépen felszívja 12 ig.

Akkor tusolás, betét.

És alhatsz nyugodtan.

2013. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Én azt szoktam csinálni, hogy több betétet teszek be. Alulra egy éjszakait, ami hosszú és vékonyabb arra rá egy hosszú vastag éjszakait és arra rá egy normált. Egy feszesebb bugyit veszek fel és akkor kibírja. Esetleg extrém erősség esetén még egy kis papír kéztörlőt vagy w.c. papírt rá.
2013. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elfelejtettem leírni hogy még nem használtam tampont, 14 vagyok és valahogy nem merem.

anyát most kértem meg, hogy hozzon nekem éjszakai és nappali always-ből legrősebb erősségűt. szerintem az én vérzésem nagyon extrém. :(

2013. dec. 27. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Muszáj ma ott aludnod?
2013. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal vastagabb törülközöt vagy takarot, amit a csípő környékedre raksz, így ha át is ázol nem lesz annyira olyan a lepedő.
2013. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen, ezer éve tervezzük és mindig közbejött valami. szeirntem a törölközős jó lesz.

szóltam neki hogy megvan és hogy nem hinném hogy szerencsés ott aludnom, de azt mondta, hogy az nem akadály, hozzak törölközőt és mondjuk takarót, de ha nem hozok, akkor adnak.

2013. dec. 27. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Always éjszakai jó ötlet.Vigyél magaddal egy régi törölközőt,amit magad alá tehetsz.Így ha esetleg átázol,nem az ágy lesz véres.
2013. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!