Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este fél kilenckor...

Tegnap este fél kilenckor vettem be a fogamzásgátlót, de ma éjjel sikerült rosszul lennem, és mindent kihánytam. Felszivódhatott a gyógyszer addigra, vagy vegyem úgy, hogy egy nap kimaradt?

Figyelt kérdés
Ejjel otkor lettem rosszul, sajnos alkoholfogyasztas vegett, lanybucsuztaton voltam, nem kell azonnal szidni, hogy ittam.
2013. dec. 29. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4 óra alatt felszívódik a tabletta. No para ;)
2013. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azért azon is elgondolkoznék, hogy ha este vetted be a fogamzásgátlót és még este fogyasztottál is alkoholt, akkor az nem jelentene már egymagában gondot...

Egyébként a gyógyszer normál esetben 4 óra alatt felszívódik. De azt nem ártana tudni, hogy rendszeres alkoholfogyasztás vagy hirtelen nagy mennyiségű alkoholfogyasztás bizony hatással van a fogamzásgátló hatására! Szóval én ezt a tényt bizony igen csak mérlegelném!

Én a helyedben biztos ami biztos alapon 1 hétig védekeznék más módon is!

2013. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ejjel otkor" Az már HAJNAL.
2013. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem szokott előfordulni, ez az egy alkalom volt. Es megfogadom a tanacsod.
2013. dec. 29. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!