Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szűz és a nem szűz lányok...

A szűz és a nem szűz lányok között csak az a különbség, hogyha széthúzom a kisajkakat akkor kisebb, még a nemszüzeknél nagyobb a lyuk?

Figyelt kérdés
Mivel én nem találtam meg a szűzhártyámat, de ha széthúzom a kisajkaimat látok egy kb fél centis lyukat. Még semmi nem járt ott bent..., de nem túl nagy ez a lyuk? Nemszüzeknél ez mekkora? Most akkor még szűz vagyok és hova lett a szűzhártyám? :O
2013. dec. 30. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem közvetlen a hüvelybemenetnél van,én ennyit állíthatok.Ha nem így lenne,szerintetek a tampon elvenné a szűz lányok szüzességét?Ha olyan lent lenne,hogy tudnák felhelyezni?Tényleg nem kötekedek.
2013. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2013. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a bemenetnél van, ez anatómia.

Ha fentebb van az fejlődési rendellenesség lenne.

2013. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
78%-os! Úgy, hogy van rajta lyuk. Ezen keresztül felmegy a tampon. Én úgy jártam pl. első alkalommal, hogy felmenni felment, de kijönni nem akart, mert a tampon megtelt, megnőtt, és a szűzhártyám miatt alig fért ki. Úgy kellett lefejteni róla. Éppen ezért csak minit tudtam használni, amíg szűz voltam. Ez nem mindenkinél van így, valószínű, hogy te azok közé tartozol, akiknek felmegy-lejön gond nélkül, mert elég nagy nyílás van rajta.
2013. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
:) értem.Igen,nálam így van.Nah,ma is okosabb lettem :)
2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a szűzhártya a hüvely bemeneténél van,és az orvos elilve látja hogy át van e szakadva teljesen,vagy részben,mert ilyen is van.Azért jobb előre szólni az orvosnak ha még szűz valaki,ill ha először megy nőgyógyászhoz mert akkor sokkal óvatosabb lesz a doki.
2013. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!