Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valaki aki próbált már...

Van valaki aki próbált már gagyi e cigit és márkásat is? Mi a különbség az áron meg a nagyobb aksin kívűl?

Figyelt kérdés
Nem filozófiára vagyok kíváncsi az ár-minőség összefüggésről, hanem gyakorlati tapasztalat érdekel!
2011. nov. 8. 20:45
 1/9 Hungy ***** válasza:
Például a rosszabb minőségűeknél előfordul, hogy néhány használat után "eltűnik belőle a füst". Vagyis hiába szívod, azt a bizonyos gőzpárát, vagy mit, aminek elvileg jönnie kellene belőle, nem tudja produkálni. Az olcsóbbaknál még az is előfordul, hogy a patronból túl gyorsan kifogy a cucc. Elvileg még az eldobhatósnak is ki kellene bírnia minimum300 belégzést. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy az olcsó gagyi cuccoknak nagyon rossz ízük van, és megközelítőleg sem adják azt az élményt, amit cigizéskor megszoktál. Éppen ezért van az, hogy sokan emlegetik, hogy nem ugyanaz az élmény, mert gagyit vesznek, aztán meg csodálkoznak, hogy miért nem jó.
2011. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Drágát még nem próbáltam, de nálunk az olcsó azt csinlája, amit az első leírt. A harmadik slukk után túlmelegszik a porlasztó, és nem jön belőle a füst.
2011. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van eldobhatós elektromos cigi? hol és mennyiért, aki egy linket adna nekem annak nagyon nagyon hálás lennék.
2011. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok. Ismerősöm 1500 forintért vett az ázsáiában, 10 Db patronnal együtt volt neki 2300 forint. én nekem csípte a nyelvem amikor beleszívtam.
2011. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hungy ***** válasza:

19:44-nek:

Itt van az eldobhatós elektromos cigaretta, 3000 forint, 300 beszívást bír ki:

[link]

2011. nov. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm.
2011. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Hungy te milyen típust használsz, ha nem titok? Közben beújítottam ilyen 2000 forintos keleti csodát, igazából nem olyan rossz (a mentolos patron, a sima az gagyi nagyon. Szeretnék vmi komolyabb cuccot, de nemtom milyet válasszak.
2011. nov. 11. 15:23
 8/9 anonim válasza:
én olcsót szívok napi 2 szál után kapar a torkom tőle
2012. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
E-health volt a kezdő e-cigim, mondhatom, ipari hulladék, csíp, kapar, forrósodik, hullottak a patronok, az akksit pedig nem győztem tölteni. Aztán kipróbáltam egy barátom eGo-T-jét, hát ég és föld a kettő. Az Evapor webáruházában már 8-9ezer körül kapsz kezdőkészletet, megéri rádobni a párezer forintot, megbízhatóbb, jobban bírja, és teljesen más élmény... :)
2012. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!