Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor jön meg az...

Priceless kérdése:

Szerintetek mikor jön meg az első mensesem? 2011-ben volt az első folyásom (azóta majdnem minden nap van) a mellem is nővekedett megjelent a szemérem-és hónaljszőrzetem. Vajon ez már a menses jelei? Hogy nemsokára megjön? Kb. Hány hét? (11 és fél)

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
11 és fél év kevés megtanulni ezt a nyelvet. :-)
2013. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem összekevered április 1. napját és december 30. napját.
2013. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszra gondoltam hogy... Hagyjuk! :(
2013. dec. 30. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos így sem lehet tudni, hogy mikor fogsz menstruálni. Lehet, hogy előbb mint gondolnád, de lehet, hogy csak évek múlva, de mivel csak 11 és fél éves vagy, így nem kell aggódnod 16 éves korodig. Sajnos tényleg nem lehet biztosat mondani.
2013. dec. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nem aggódom csak nem szeretném hogy iskolában jöjjön meg ;)
2013. dec. 31. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sajnos ezt nem tudod szabályozni, hogy ne a suliban jöjjön meg a menstruációd. Nagyon boldog új évet kívánok Neked! :)
2013. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszod! Neked is Nagyon boldog sikerekben gazdag boldog új évet kívánok!
2013. dec. 31. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint. Nagyon szépen köszönöm! :) Betét már mindig legyen a táskádban, mert nem lehet tudni, hogy mikor jön meg a menstruációd. Ne érjen váratlanul. :)
2014. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 2. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!