Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezek minek a jelei? Lehet...

Ezek minek a jelei? Lehet ideg beteg? Segítség Bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves hugom. Össze veszet anyával ( aki nem éppen egy minta anya ő is orvosi eset) anya elvileg rá ütött a kezére majd bejött a szobánkba és elkezdet ütni verni. Van hogy székkel jönn nekem. Meg tépi a hajamat, direkt produkál,ülünk és hasba vág minden szó nélkül. Ügye ilyenkor lenne az hogy szólok anyámnak na ez nálunk úgy nézz ki hogy vagy becsukja a szoba ajtót , vagy bejön és ő is ütnikezd(mostanában hálisten egyre ritkábban), vagy szóval bátorítja,vagy csak lefog engem.

Ez még addig nem fajult hogy eltörjön valamim de már zzódott meg lilult be nagyon nem egyszer.

Én egy pici vékonyka lány agyok nem vagyok erős és alacsony a fájdalom küszöböm, a tesóm sportos fiús testesebb erős alkat. Ha én meg ütüm bömbölni kezd anyám meg ver, ha kiabálok akkor ( azt pársorral fejebb említettem) lefogni meg már nem tudom. Félek attól hogy egyszer lesz valami komolyabb bajom.

Meg van hogy ha nem tud meg csinálni valamit üvőlt, ha nem tetszikneki valami szintén.

Mit lehet vele kezdeni??

Normális válaszokat


2013. dec. 27. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most ki ver kit?! Ez annyira zavaros hogy nemvagom neharagudj... :/
2013. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát anya minket ........ meg ha dühös a tesóm akkor ő engem.
2013. dec. 27. 20:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Haz az semmikepp sem normalis. Ezekszerint tesod,muterodra utotz. Sajnos csak egyet tehetsz, amint tudsz koltozz el.
2013. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez beteges családi konstelláció: Még mielőtt elkezdenéd élvezni a megalázott szerepét (mert ez egy veszélyes játszma) valahogy hagyd ott őket. Tönkre fog menni az önbizalmad és el fogod hinni magadról, hogy veled ezt meg lehet csinálni... Nem fog sok jót okozni benned az sem, hogy anyád mindig ellened fordul. Lépj le ezektől a betegektől. Majd verjék egymást. Te meg verd meg azt a kis hülyét, nehogy már egy 12 éves kibabráljon veled. De akkor, amikor anyád nincs otthon. Fosasd be, hogy többé ne legyen kedve megverni.
2013. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
kamustory
2013. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem kamu!! 15 éves leszek nem nagyon tudom hova mehetnék. Az a baj hogy erősebb meg székkel jönn nekem de vsolt már olyan hogy a kenyér szeletelő kést vette a kezébe hálisten nem történt semmi! Bevallom félek hogy mit tehet.

Nem vagyok sokat otthon.

2013. dec. 27. 21:18
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

15 évesen gyakorló pszichiáter is vagy, aki megállapítja, hogy a húga és az anyja is orvosi eset. Aha.

Amúgy tudod, az mit jelent, hogy a húgod direkt "produkál"? Az, hogy előad/gyárt valamit.

Tényleg ne erőltesd a kamusztorikat már ma estére, egyre gyengébbek.

2013. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
DE nem kamu, tényleg tök jó hogy írkáljátok hogy kamu csak hogy én ebben élek és félek!!!
2013. dec. 27. 21:40
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
#8 nem érdekel, hagyjámá.
2013. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
provokál Szerintem nem kamuzik. Nálunk ugyanez a helyzet volt, azért kiműveltebben, de mára eljutottunk odáiig, hogy én egy lúzer lettem, nem merem megvédeni magam, mert anyu és a húgom nem engedték, hogy megvédjem magam, a tesómnak meg mindent szabad. Igaz, diplomás, jól kereső, magamat eltartani (és a lányomat) képes ember lettem, ő meg még mindig anyuval lakik, nem dolgozik, 30 éves bőven elmúlt. Mert én nem hqagytam magam, mindig lázadtam a sorsom ellen. Dea felállás megmaradt. Nekem sosem lehet otthon igazam, meg ha mégis, nem áll mellém senki. Ja és engem is megverhetett a húgom, és ha ezt meghallotta anyu, jött és ő is megvert, mert biztos én kezdtem a vitát, én vagyok a hibás...
2013. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!