Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagy baj ha néha csak...

Nagyon nagy baj ha néha csak 3 naponta van székletem?

Figyelt kérdés

Nem mindig de azért...

13 éves lány vagyok nagyon aggódok emiatt nem mostani ügy már több éve .... Ugye semmi komoly bajom nincs ?? :((( sos plíz :(


2013. dec. 30. 20:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagyis szinte mindig :((( vagy 2
2013. dec. 30. 20:26
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem sincs minden nap székletem. már hozzá szoktam. talán egy héten 1x van. függ az étkezésemtől is azért, mert volt olyan hogy 2 egymást követő nap nagyon csikart a hasam és majdnem a belemet is kisz*rtam mindkét alkalommal.
2013. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem egészséges, de van, aki megszokja. A baj akkor van, ha érzed a kellemetlenségeit: feszül a hasad, puffadsz, hányingered van, fejed fáj, érzed a préselős nyomást...

Biztos meg lehet találni az okát a táplálkozásban: kevés folyadék, kevés zöldség és gyümölcs, mozgásszegény életmód.

2013. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem nagy baj,bár azt mondják,az a jó,ha mindennap van.Mozogsz eleget?Lehet,hogy nem eszel elég rostos kaját.
2013. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egyéb tüneted akkor nincs gond, beteg biztosan nem vagy csak ilyen lassú az emésztésed. Viszont tényleg az a normális ha minden nap van széklet, elméletben még akkor is kéne lennie ha nem eszel semmit. Én azért a helyedben kíváncsi lennék az okára, de aggódni nincs okod. :)
2013. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem eszel rostosat és nem mozogsz. Ez a 21. század.

Nem normális. Én is így voltam. Ez a vastagbélrák kialakulását is segíti. Minél tovább van bent a cucc, annál rosszabb.

Kezdj el sportolni, napi min. 2 liter vizet inni, zöldség, gyümölcs,bulgur, barnarizs, natur zabpehely ( zabkásának isteni reggeli) és csodát fogsz tapasztalni. De ha ezeket eszed és nem mozogsz még akkor is bőven lesz javulás.

Élj egészségesen, csak nyerhetsz vele.

2013. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsóválaszoló

Naponta 2 órát sortolok mivel csatára vagyok egy országos bajnok lányfocicsapatnak + országos 2 helyezést értem el a tavaji atlétikaversenyen távolugrásba + ugyanezen a versenyen országos 4. Lettem magasugrásba és még sorolhatnám gerelyhajítás, krikettdobás , 5km eres futás , váltófutás ....

Ha ez nem elég mozgás ....

Mivel minden nap fogyasztok gyümölcsöt nemhiszem hogy lehetne beszélni kevés rostos ételről....

2013. dec. 30. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. A széklet napi 3-tól heti 2-3-ig normális. Van akinek lassabb az emésztése,de ez nem baj.
2013. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A gerelyhajítás és a többi felsoroltban nincsenek országos bajnokságon helyezéseim kivéve az 5kmeres futást
2013. dec. 30. 21:29
 10/13 anonim ***** válasza:
3 nap még nem baj ha jól érzed magad, csak arra figyelj, hogy több ne legyen!
2013. dec. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!