Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szinte sosincs székrekedésem,...

Szinte sosincs székrekedésem, most mégis naponta max egyszer ürítek, nehezen, nem kielégítő mennyiséget a megszokott 2 nagy mennyiség helyett. Furcsa, hogy nem kemény a székletem egyáltalán, kifejezetten laza, mégis nehezen jön ki. mit tegyek?

Figyelt kérdés
18/f
2012. júl. 20. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az én heti jóhaegyszerüritenitudok-omhoz képest még ez is normális.
2012. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem kb sose volt, és most hirtelen jött és egyre súlyosbodik. de kemény székletnek kéne lennie nem?
2012. júl. 20. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Étrendedben bármi, akár apró változást csináltál? Talán több zsírt eszel?

Mondjuk nekem az is elég furcsa, hogy napi kétszer nagyot... nem mondanám normálisnak, a napi egy jobban hangzik...

2012. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egész életemben így volt. vasgyomrom van, bármit megeszek kb gond nélkül, sose fáj a hasam szinte. az orvos azt mondta gyerekkoromban hogy meglepően jó a bélműködésem, szóval... amúgy annyi volt, hogy 5 napig dolgoztam és akkor kb. csak szendvicseket ettem munka közben, előtte meg nagyon sok főtt kaját, meg utána is hirtelen megint elkezdtem nagyon sokat enni. talán ez lehet az oka? (a súlyom normális amúgy)
2012. júl. 20. 20:56
 5/6 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy életemben kb. kétszer volt székrekedésem eddig. maximum.
2012. júl. 20. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Huu nagyon régi kérdés de majdnem totál így jártam!

Felborult az étkezésem suli meló kombó miatt, nagyon rendzsertelenöl meg keveset ettem. Tavaly nyáron elkezdtem újra többet enni és azóta néha így napokra bekrepál a hasam, laza lesz a székletem..

Neked mi okozta, elmúlt már?

2021. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!