Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hét ki fog maradni a fogamzá...

2 hét ki fog maradni a fogamzásgátló szedéséből, bevehetem utána a gyógyszert azonnal, vagy meg kell várni, míg meg jön a menzesz?

Figyelt kérdés
Nem kaptam időpontot az ünnepekre való tekintettel :( De még reménykedem hátha lesz szabad időpont, 1 hét kihagyás is megzavarná a ciklust? Ahogy olvastam lehet, meg se fog jönni rendesen, időben :S

2013. dec. 31. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy menzeszt már meg kell várni.

Háziorvoshoz vidd el a nőgyógyászati leletet az alapján felírhatja ő is.

2013. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nőgyógyászom eddig mindig csak vényt adott, amit kiváltok, de akkor kérek majd tőle legközelebb papírt, hogy ne forduljon elő ilyen :(
2013. dec. 31. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos is ki tudja írni, vagy 2.-a is már késő? Kölcsönkérni nem tudsz ilyen gyógyszert egyik barátnődtől, aki ilyet szed? Egyszer én is jártam így de a barátnőm tudott adni egy levéllel. Ha végképp megoldhatatlan, akkor inkább hagyd ki ezt a ciklust, és az újat, ha jól emlékszem a 2.napon kell elkezdeni.
2013. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok, próbáld azért meg a háziorvost, nekem mindig simn kiírta.
2013. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen
2013. dec. 31. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!