Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Aki fogamzásgátló...

Lányok! Aki fogamzásgátló tablettát szed közületek mi volt a tapasztalata az első néhány bogyó beszedése után? Ha mellesleg valaki szintén Yasminelle-t szed, akkor arról is szivesen olvasnék véleményeket!

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem mindig el szokott tartani a menzeszem 5, de inkább 6 napig, most viszont hogy elkezdtem fogamzásgátlót szedni 3 napra csökkent és utána már csak barnás folyadék, de azis csak néhanéha. Olvastam a tájékoztatójában hogy a barnázás normális, de az hogy már az első pár szemtől a felére csökkenjen a menstruációm? :S Ez normális, lányok?

2013. nov. 18. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nemrég kezdtem el szedni a Yasminelle-t. 21 tablettán vagyok túl és és a harmadik tabi-mentes napon jött meg a menzeszem. Én annyi változást tapasztaltam, hogy kevésbé vagyok felpuffadva, de az első nap ugyanúgy görcsöltem, mint régebben is.

Barnás folyásom nekem is volt még jó pár napig miután az első mensim elmúlt.

2014. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!