Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Elmaradt...

Mi lehet a bajom? Elmaradt menstruáció, megduzzadt mellek? (bővebben lent) 18/L

Figyelt kérdés

December közepén kellett volna megjönnie, de vérzés helyett csak barna folyás volt kb. két nap, nem jött meg rendesen.


Még szűz vagyok, eddig csak pettingeltünk a barátommal; behatolás nem volt, csak hozzádörzsölte a péniszét kívülről.


Most pár napja megduzzadtak a melleim, de ez nem közvetlen menstruáció előtt szokott lenni?


Mostanában nagyon sokat stresszeltem, volt hogy nyugtatóhoz kell folyamodnom, ez lehet az oka? Vagy mi miatt borult most fel a ciklusom?



#menstruáció #betegség #mellfeszülés #nőgyógyász menstruációs zavar
2014. jan. 1. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hormonzavar, ami sok mindentől lehet:

- pajzsmirigy alulműködés

- hormontermelő petefészek ciszta

- agyalapi mirigy betegség

de stressz is okozhat ilyet jól gondolod.

Amennyiben spermium nem került a hüvelybe, akkor a terhesség kizárható.

2014. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kívülről ugye nem kerülhetett be spermium?
2014. jan. 1. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a meztelen péniszét dörgölte, akkor előfordulhat. Az előváladékban van spermium.
2014. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van benne, na de kívülről..?
2014. jan. 1. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova dörgölte. Ha a hüvelybemenethez, akkor egyáltalán nem kizárható a dolog, hiszen a spermiumok közlekednek is. Kevés az esély rá, de a tünetek nagyon gyanúsak, én vennék egy tesztet.
2014. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És az hogy van, hogy elmaradt a menstruációm, de nem úgy, hogy teljesen kimaradt, hanem vérzés helyett csak barna folyás volt, vagy valami olyasmi, mint amikor kezdődik, de még nem rendes vér jön.

Az 5 napból úgy volt, hogy egyik nap barna váladék, utána két napig semmi, utána megint egy nap barna váladék, és ennyi volt ebben a hónapban a menstruálás.

Most akkor ez mi? Erre már azt mondják, hogy elmaradt, vagy hogy van ez?

2014. jan. 1. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez terhesség mellett is előfordulhat, van akinek végig van vérzése, és még olyan is van, akinek közelítőleg ugyanolyan, mint amikor nem terhes. De általában gyengébb szokott lenni - kb ahogy leírod. Nem akarlak megijeszteni, mert persze valamilyen hormonzavar is lehet, de szerintem mindenképpen vegyél egy tesztet, hogy tisztába kerülj a helyzettel. Ha esetleg mégis baj lenne, akkor nem érsz rá halogatni.
2014. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!