Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat a közvetlenül a...

Mire utalhat a közvetlenül a köldök alatt érzett enyhe, tompa fájdalom?

Figyelt kérdés

fogamzásgátlót szedek 2,5 éve

utolsó megvonásos időpontja: dec 16

várható megvonásos időpontja: jan 13


más tünetem nincs, csak ez az enyhe fájdalom és néha a derekam is fájdogál, de aztán az elmúlik

a tüneteket 1 hete érzem


(én felfázásra gondolok, viszont a vizeletemmel látszólag minden rendben és vizelési ingerem sincs)



2014. jan. 2. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak már többször is ilyen tüneteim, elmentem vele nőgyógyászhoz, azt mondta felfázás, és hogy az nem feltétlen párosul vizelési ingerrel. Írt fel rá gyógyszert, meg melegvizespalackoztam és elmúlt.
2014. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

azt még megkérdezhetem, hogy milyen gyógyszert írt fel rá? antibiotikumot? (mert azokra érzékeny vagyok)

2014. jan. 2. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, antibiotikum volt. De ha szólsz neki, hogy érzékeny vagy rá, akkor nyilván mást ír fel, úgytudom vannak felfázásra más gyógyszerek is. Meg azért vizsgáltasd meg magad, lehet, hogy neked más a problémád. Csak nem kizárt, hogy felfázás.
2014. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

persze, mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz és a házi orvosomhoz, de sajnos csak hétfőn tudom ezt elintézni

2014. jan. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!