Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb alhasi fájdalom? Szex...

Jobb alhasi fájdalom? Szex közbeni fájdalom a hasban, egy ponton? Mi ez?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, nem nőgyógyászati, nem vakbél, se vesekő.
2012. jan. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én lecserélném a nődokimat. Ultrahangot csinált?
2012. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van nekem is, csak a bal oldalon. Mondjuk nem csak szex közbe,de ha fáj,akkor bizonyos mozdulatokra is érzem, hogy vmi van....nem egy elviselhetetlen, vagy görcsszerű fájdalom,de azért érzem. nem is állandó, inkább olyan meseszerű, hol van hol nincs. Tegnap kifejezetten rossz volt, mára meg semmi bajom és ezt játszuk már egy ideje:( jövő hétre van időpontom, hátha kiderül vmi...
2012. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én bementem vele BP en kórházba, 3x küldtek el, már sírtam, de akkor is.

Bementem ezért egy másik kórházba, de ott azt sikerült megállapítani h "biztos felfáztam".

Napok óta fáj, hol nagyon hol kevésbé.ULtrahang volt; nem mutatak ki semmit.

Talán bél letapadásom lehet..nem tudom..

2012. jan. 28. 14:36
 4/7 anonim válasza:
Nekem volt ilyen, tobbszor, aztan egy szex utan 10 perccel mar olyan fajdalmam volt, hogy mentot kellett hivni. Kiderult egy cisztat bokdostunk heteken at ami igy kidurrant es belso verzesem lett. kevesen mult... Sosem ertem miert akkor kapkodnak az orvosok amikor mar nagy a baj.
2012. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha cisztám lenne; az ultrahang kiderítette volna, nem?
2012. febr. 17. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tobbszor csináltak hasi ultrahangot,ami nem mutatott semmi elváltozást,aztán csináltak huvelyit,ami cisztát mutatott.

2012. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 QueenRavenna ***** válasza:
Nem lehet, hogy méhszájseb? Durván csináljátok?
2013. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!