Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre megszabaduljak a hüvelygombától? Részletek lent

Figyelt kérdés
Hónapok óta visszatér a hüvelygombám akármit ír fel az orvos, kúpok, gyógyszer stb. Grapefruit mag cseppeket is próbáltam már, hüvelyflóra helyreállítót is a kúpok után mégse segít. Barátom sincs, odafigyelek, hogy ne üljek idegen wc-re.. stb. Sűrű folyáson kivül sosincs más tünetem. 2 nőgyógyásznál is voltam már Candida gombát állapított meg mindkettő. Anyukám általában utánam fürdik ugyanabban a vízben mint én, mégsincs semmi baja, jár rendszeresen nőgyógyászhoz ő is. Ennyire gyenge lenne a szervezetem vagy miért van ez?? L/19

2014. jan. 2. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
a candida diéta nélkül nem fog elmulni. Olvass utána nekem 2 évig volt havi szinten a diéta segitett.
2014. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És kb mennyi idő után segített a diéta? Ugye lehet majd gyerekem? Félek, hogy ez miatt nem lehet majd :(
2014. jan. 2. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy módszerrel tudtam megszabadulni tőle.

Kamillateás hüvelyirrigálás ebbe lehet grapefruit magolaj cseppet tenni, amit említettél.

Nem mindegy milyen cseppet használsz. Én bioboltba vettem olyat ami nem alkohollal van oldva.

Kamillateát ihatsz minden nap 1* 2*

Naponta törölgesd kamillateás vattával a külső részeket.


És persze az étkezés. Igyál minél kevesebb cukros üdítőt, egyél minél kevesebb szénhidrátot.

2014. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kenetben mindig van gomba?

Nem lehet , hogy neked sűrűbb a hüvelyváladékod?

Azért ennek viszketnie is kell nagyon-nagyon ha már ilyen régóta fennáll.

Cukor beteg nem vagy ?

2014. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig találtak gombát,de csak vizsgálat alapján, kenetet nem vettem sose, de mióta menstruálok sűrű a folyásom. PCOS + Inzulinrezisztenciám is van, 2-3 havonta menstruálok. Ennek lehet köze hozzá?
2014. jan. 2. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig vissza térő candidám volt. Mindent kipróbáltam canesten, fertőtlenitők stb.. végül az orvos azt ajánlotta,hogy igyak meg napi egy evőkanál almaecetet egy deci vizbe oldva, 2 nap után minden panaszom megszünt. Azóta heti 2x iszom és nem is tér vissza.
2014. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!