Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy meddő vagyok?

Lehetséges hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés

Most 25 éves vagyok.

16-18 éves korom között tesképzavarral küzdöttem és mondhatni,hogy anorexiás,bulémiás voltam (178 cm 49 kg lettem 63 kg-ról ). Akkoriban kb. 6-7 hónapig nem volt menstruációm. Ahogy vissza jöttek a kilók és normál testsúlyom lett visszaállt rendesen a ciklusom is. Azonban most próbálkozunk a férjemmel 4 hónapja sikertelenül. Tudom,hogy 1 év után kellene ,,csak,, aggódni,de én rettegek,hogy nem lehet gyermekem. Éves kontrollvizsgálatra szoktam járni és rákszűrés. Eddig semmilyen elváltozást nem észleltek. Várjak türelmesen ? Vagy forduljak már most orvoshoz ? Ötletek ?


( Jelenleg 63 kg vagyok, nagyon odafigyelek az étkezésemre,rengeteg gyümit-zöldséget,gabonát eszek. Szóval se alultápláltság,se vitaminhiány,se betegség,se semmi nem okozhatna elvileg problémát )



2014. jan. 3. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha most rendszeres ciklusaid vannak ugyanolyan esélyed van a terhességre, mint más nőnek.Sem több, sem kevesebb. Egyet nem szabad: rágörcsölni.
2014. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Semmi probléma nincsen veled szerintem. Ahogy az előző válaszoló írta NE görcsölj rá, mert annál rosszabb. Ha egy év alatt sem jönne össze a babó akkor Dr. Sápy Tamást tudnám ajánlani, Debreceni szülész-nőgyógyász,magánrendelője is van főként meddőséggel foglalkozik. Több ismerősöm is van akiknek más orvosok csak annyit mondtak,h tegyenek le arról hogy babájuk lesz, Sápy doktor úrnak köszönhetően már mindannyian a saját gyermeküket tarthatják a kezükben. :)

Szóval még van időd, de parázz, és sok szerencsét kívánok nektek! :)

2014. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! Januárban már próbáltam nem parázni és most 4 napja késik...bár olyan ,,mindjárt megjön,, érzésem van,de azrt bizakodok !
2014. febr. 1. 22:17
 4/6 anonim válasza:
Majd azért írd meg,hogy mi a helyzet. :) Sok szerencsét kívánok!
2014. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ! Sikerült !!! Megcsináltam a tesztet és pozitív :)
2014. febr. 6. 12:43
 6/6 anonim válasza:
jajj de jóó :) Gratulálok,sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek :)
2014. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!