Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mit csináljak!?

Ilyenkor mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha az iskolánkban csak havonta egy tesiórára adnak egészségügyifelmentést? Ilyenkor utálok tesizni, mármint ha megvan, mert érzem h folyik, és nekem nagyon megterhelő ilyenkor mindenféle gugolást, meg fekvőtámaszokat csinálni. A tesitanárunk meg bunkó (férfi) és nem ad több óra felmentést, pedig egy héten háromszor van tesin óránk. Ilyenkor mit csináljak?

2014. jan. 3. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sötét naci + csere előtte és utána + szoros bugyi vagy esetleg tampon? Tampon + betét?
2014. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!! :)

Meeg az a gond h tampont még nem merek használni :SSS

14/L

2014. jan. 3. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell attól félni, ha nem tudnád felhelyezni, nem kell erőltetni, ha meg megy, akkor nincs gond.

De én mindig betétet használtam ilyenkor is. Nekem csak az első nap volt ratyi, és mekkora esély lett volna arra, hogy havi kétszer pont tesiórára esik az első nap. Meg úgy egy hónapban kétszer nagyon ritkán jön meg. Bár ha neked a többi napon is nagyon kellemetlen, azt is megértem. Amúgy a mozgás pedig pont hogy segít. Csak nem közben érzed, hanem utána :D

2014. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!:)

Sajnos az én szerencsém miatt, általában pont a legrosszabb napokrta esett eddig a tesióra :D

2014. jan. 3. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Az első két nap a necces, akkor ott a felmentés, ami tegyük hozzá akkor indokolt, ha fájdalom, vagy extrém erős vérzés van. A menstruáció alatt nyugodtan lehet tornázni! Én sporttagozatos voltam, a 4 év alatt összesen 2 alkalommal kellett felmentést kérnem, akkor is erős görcsölés miatt.

Mi úgy oldottuk meg, hogy a naci alá felvettünk egy cicanadrágot, és dupla betétet tettünk be egy jó szoros bugyiba. Így ha hátra is folyt, nem áztunk át. Egy tesióra 45 perc. Ez idő alatt semmi baj nem lesz.

A guggolás és fekvő mehet, a hasazást jobb kihagyni, szólj, hogy adjon más gyakorlatot helyette. Így látja, hogy nem lógni akarsz.

Meg kell szokni, teljesen természetes dolog, ne csinálj ügyet belőle, ne is gondolj rá, próbálj elvonatkoztatni. Hidd el, sok minden fejben dől el:) Ha a tampon mellett döntesz, akkor vegyél applikátorosat, azt könnyű feltenni.

Én mondjuk nem szeretem annyira a tampont, mert nem érzem mikor telik meg és egyszer csak átereszt mindent. Én így áztam teljesen el egy edzőtáborban kb 100 ember társaságában...betét, cicagagtya kombó jobb

2014. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szia! nekem is megvan :/ mindennapos! tesink van és épp talajtornázunk!! én mondjuk nemkérek felmentést dehát akkor is nagyon sz*r !! a kérdésre válaszolva vegyél vastagabb betétet



13 leszek/L

2014. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindennapos tesi van:/ gyűlölöm azokat a napokat, de fekete cicagatyával, dupla bugyival ês éjszakai betéttel nem ázok át, igaz mindig azon görcsölök, h vajon kicsurgott? Látszik? De nyugi:)) 14/L
2014. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!