Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napja késik viszont már van...

6 napja késik viszont már van egy csomó negatívÍ tesztem . A tüneteim elég furcsák mert könnyen össze téveszthető a menstruációs tünetekkel. Lehet e még ebből baba?

Figyelt kérdés
A mellem mióta megszültem azóta nem fáj mielőtt meg akarna jönni, most viszont érzem hogy "vannak ", sűrűn járok mosdóba és fájdogál a hasam már egy ideje.Az orvosi vizsgálatok már elkezdődtek épp a hormon laboromra várok. Már egy éve próbálkozunk a tesóval .
2014. jan. 3. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Végül is igen. Ha folyamatosan próbálkoztok,lehet egy pár napos terhesség a negatív tesztek ellenére.
2014. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , talán csak valóban ezt akartam hallani :-) Már teljesen el vagyok kenődve. Mióta megszültem rendszeres 27 napos a ciklusom.
2014. jan. 3. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá! Az is lehet gond. Ha már szültél(és ugyanaz a párod),akkor valószínűleg nincs komoly baj. 2 év sikertelen próbálkozás után érdemes "vizsgálódni".
2014. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A vizsgálatok már elkezdődtek de "még csak 1 éve " próbálkozunk . 6 nap késés után elég nehéz nem görcsölni mikor már annyira szeretnénk a tesót :-(

Most épp a hormon labor eredményeit várom majd a petevezető átjárhatóségi vizsgálattal folytatjuk . És most itt ez a 6 nap késés .......

2014. jan. 3. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg az átjárhatóság vizsgálatra nem lesz szükség :)

Írj majd,hogy mi van veled!

2014. jan. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi ! Ma 7 napja ! Most már tényleg nem tudom mi van :-( Tesztem sajnos nincs már itthon. Most már megvárom a hétfőt , ha addig sincs semmi irány az orvosom .
2014. jan. 4. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!