Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba mellébe kis...

5 hónapos baba mellébe kis csomó! Más anyukáknak hasonló tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Fürdetéskor észrevettem, hogy az 5 hónapos babámnak a mellbimbója befelefordul és kissé lilás színű.Megnéztem és cseresznyemag nagyságú csomót találtam.Én nem szoptatom így nem amiatt lehet, és most kezdünk ételeket felfedezni.Nem fáj neki ha megtapogatom, de nagyon aggaszt, orvoshoz elviszem, de sokat olvastam borogatásról.Nem tudja valaki, milyen borogatás ez?Tanácsot várnék hasonló helyzetbe került anyukáktól. Mindig félek hogy valami nem odaillő van ott és ezt is véletlenül fedeztem fel.

#baba #csomó #mell duzzanat #duzzadt mell a babáknál
2013. márc. 22. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk a lilás csomó a cicije feletti területen volt azaz van még mindig, ez hemangióma.

mindenképp vidd dokihoz nézze meg, és ha úgy van kérjetek időpontot UH-ra nézzék meg ott is hogy mi is ez

2013. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp megyünk.Mondjuk a bimbója alatt van nekünk.Tegnap kamillás borogatás hatására jóval kisebb lett. Védőnő ismerősöm is hormonális elváltozásra tippelt de orvost javasolt Ő is.Köszönöm a válaszod.
2013. márc. 24. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kisebb, biztos nem hemangióma, az így nem múlik el, viszont ez jó hír, valószínű hamarabb megszabadultok tőle!
2013. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az mert nekünk csak a bimbó volt enyhén lilás mintha fázna.De aszine is jobb.Kaptunk rá kenőcsöt.Az orvos szerint lehet megütötte, elég mozgalmas baba.De köszi a választ.
2013. márc. 25. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekunk volt elmult 2hosan! Anyai hormonoktol van. Sztem nem ergomolyag!
2013. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!