Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felvagyok fazva es szur ha...

Felvagyok fazva es szur ha pisilek. De ez mitol van?

Figyelt kérdés

Nagyon szur ha pisilek es folyamatosan ugy erzem hogy pisilnem kell.Es mar nem csak akkor faj ha pisilek hanem amugy is.Meg luktet.Mitol van? Tegnap vert pisilten de arra azt mondta az orvos hogy nem lenyeges mert az a bakteriumtol van.

mit csinaljak meg?


2014. jan. 4. 13:41
 1/5 anonim válasza:
kamilla tea, kammilás füdő és melegítsd a hasadat. mikor felfáztam megittam egy kamilla taát és rögtön hlyrejöttem egy napra, gyulladáscsökkentő hatása van
2014. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Én a medveszőlőlevél teára szavazok és sok folyadék...
2014. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!:)
2014. jan. 4. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugye art az orvos antibiotikumot?!!! A "felfázás" bakteriális fertőzés és antibiotikummal kell kezelni. A gyógynövény kúra legtöbbször nem elég, csak idültté teszi a folyamatot. Ha a doki nem írt gyógyszert, akkor feltétlen menj urológushoz! Minél hamarabb, nehogy a veséidre terjedjen. Nem kell beutaló.
2014. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*írt
2014. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!