Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha (először) menstruálok,...

Ha (először) menstruálok, moshatok hajat egy kád vízben ülve? A vérzés elég erős.

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás közben moss hajat.

Ilyenkor reggel és este egy-egy alapos zuhanyzás javasolt.

2014. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2014. jan. 4. 13:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még kommentek!!
2014. jan. 4. 15:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit kommentálni! Menstruáció alatt zuhanyozni kell és nem fürdeni a fertőzések elkerülése végett! Nyitva a méhszáj, könnyen fertőződhetsz!
2014. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért enyire nem kell komolyan venni! Volt amikor én is csak zuhanyoztam menzesz alatt.

De én 2 éve csak fürdeni szoktam és naponta egyszer, csak ritkán kétszer, de azt sem a menzesz miatt, hanem csak mert olyan kedvem van.

Menstruáció közben is már többször mostam hajat a vízben ülve, és nem lett semmi bajom, egyszer sem.

2014. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor bizonyára a kérdezőnek sem lesz, ugye?! A cigibe sem hal bele mindenki, attól még sok embernek rákot okoz.

Ha az én lányom lennél, már elmagyaráztam volna részletesen..

2014. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jan. 4. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad fürödni mensikor, csak zuhanyozni.

Én előrehajtott fejjel szoktam hajat mosni felöltözve, nem kötődik a fürdéshez.

2014. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os viszont szerencsére nem vagy az anyám b+.

Talán most nekem is az anyádról kéne elkezdenem beszélni... meg arról, hogy nem tanított meg sok mindenre, pl. mások anyjáról/családtagjáról mit lehet mondani/írni, ha még névtelenül is.

2014. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!