Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakára elég lesz 1 betét?...

Éjszakára elég lesz 1 betét? Elég erős a menszeszem. Félek h átázik/melléfolyik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be egy nagyobb fajta betétet. Ha félsz, hogy átázol, akkor tegyél magad alá egy nagy törölközőt félbehajtva, ha valami gond lenne, azt egyszerűbb kimosni, mint ágyneműt húzni.
2014. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
menszeszem.=menzesz.
2014. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz elég, mivel reggel ha felkelsz vízszintes helyzetből függőlegesbe, akkor szinte ömleni fog ha erős...
2014. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne elég, az biztos. De ezt neked kell eldöntened, mi nem tudhatjuk, mennyire erős a menstruációd.
2014. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam aludni, hogy beteszek egy tampont és egy betétet is. De sokszor az is elég, ha egy felnőtt inkontinencia betétet teszek be. Az elég széles, még sosem folyt mellé, és hiába széles, nagyon kényelmes. Ha valamelyik nagyszülőd használ ilyet, kérhetsz tőlük kölcsönbe. De gyógyszertárban kapható, és nem drága.
2014. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, úgyis zuhanyzással kell kezdeni a napot :)


Sajnos én az első 2 napban mindig átázom, hiába az extra betét...

2014. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tampont nem szeretnék még használni. Külön városba lakunk mint a nagyszüleim. Egy felé betét van itthon. Valami más megoldás?? És valahogy fel tudok úgy állni h nem '' ömlik'' ki?
2014. jan. 4. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegyél be betétet es ra vattát de ne keveset SOKAT baromi kellemetlen nekem nem tetszik de hidd el az is sokat fog azon hogy a betét ne ázzon àt
2014. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 5. 08:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Na és ha átázol mi van? Otthon vagy, a családod meg tudja, hogy női bajod van. Velem is előfordult, szóltam anyukámnak (14 vagyok), és azt mondta semmi baj, mindenkivel megesik az ilyen.:)
2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!