Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszul szedtem a Rezia...

Sipi Reni kérdése:

Rosszul szedtem a Rezia fogamzásgátló gyógyszert, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok h mit lehet ilyenkor tenni? 7 napig rendesen szedtem de aztán figyelmetlenségből a14.es tabit vettem be ami lehet még annyira nem az de utána meg visszafelé haladtam azt is figyelmetlenségből 13. 12.et szedtem be most szedem először és nagyon elnéztem ( pedig tudok olvasni!) aztán mivel már nem érte volna meg visszafelé haladni beszedtem a 15. et és ma 16.at most akkor hamarabb meg jön a menzeszem vagy annyira összekutyultam mindent hogy ebben a hónapban nem is lesz menzim?( elvileg 4 nappal habmarrabra tudom hoznia mezeszem ?)

2014. jan. 4. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Gond akkor lenne,ha a fehér tabletta helyett zöldet vettél volna be. Így nem lesz vele probléma.
2014. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor sem ha először szedem ? Köszönöm a válaszod !
2014. jan. 4. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy először? A zöldeket először? Azt nem szabad,abban nincs hormon,ha azokat veszed be előbb, leesik a hormonszint és tényleg előbb fogsz vérezni,ráadásul nem fog védeni a terhesség ellen.
2014. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szedtem zöldet csak kihagytam a 8.9.10.11.szemet 7.után a 14.et aztán.15 és így :/
2014. jan. 5. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
És 8-11-ig nem is vetted be később? És így hamarabb elfogyott a 28 szem
2014. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 14.utan visszafelé haladtam 13.12.et szedtem be :/ csak ennyi holnap elmegyek a dokihoz megkerdezni h mi legyen a maradék 4 szemmel
2014. jan. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!