Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy nagyon hülye...

Lehet hogy nagyon hülye kérdés. De ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Két bátyám is van, és mindketten előttem fürödtek. Éppen menstruálok, de nagyon szarul voltam, úgyhogy gondoltam nemérdekel, fürdök... Eresztettem vizet, meg minden, jó sokáig áztattam magam (tudom nem tesz jót ilyenkor, de mindegy..) Aztán arra gondoltam, mi van, ha a kádban volt 'valami'? És ha "AZ" esetleg így a vízben belémkerült... Van rá esély? (Tudom, valszeg elmebeteg vagyok, de izgulok..) 16/l
2014. jan. 6. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
jézus mária
2014. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktad kiöblíteni a kádat mások után? :O Szokj rá, minden szempontból jobb.
2014. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tényleg ki kell öblíteni,de nem a teherbeesés miatt! És nem elmebeteg vagy,hanem nagyon tudatlan.
2014. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs rá esély!
2014. jan. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan kicsi az esély rá, és eszetlen sok körülmény kéne hogy összejátsszon, az biztos. Viszont, én azért hallottam olyat már, hogy valaki egy elég kicsi medencében lett terhes, ahol valaki maszturbált. Nem tudom, hogy igaz-e vagy sem, de én mindig kiöblítem a kádat azóta. Öblítsd ki te is, akkor tuti nem lesz baj.
2014. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5.! Nem iszonyatosan kicsi,hanem 0!
2014. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és az,hogy valaki medencében vagy kádban lesz terhes csak városi legenda. Max. akkor lehet így,ha közösül a medencében!
2014. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt írják itt: [link]

Lehet terhesség, ha valaki a vízben ejakulál?

Nem valószínű, hogy a picike spermium keresztül tudna jutni azon a nagy víztömegen, ami a medencét, fürdőkádat megtölti, hogy elérje a vaginát és terhességet okozzon. Ha sima meleg vízben történik az ejakuláció, a spermium néhány percig élhet. Ha nagyon forró vízben, klóros medencevízben vagy buborékos (?) vízben történne az ejakuláció, a túlélés ideje néhány másodperc. Ezért a terhesség nagyon nem valószínű, ilyen körülmények között a legtöbb esetben egyáltalán nem is lehetséges.


"Can pregnancy occur if ejaculation takes place in water? It is not likely that tiny sperm could travel through the vast area of water that would fill a pool, bath tub or hot tub to reach the vagina and result in pregnancy. If ejaculation occurred in plain warm water, sperm could survive for a few minutes. If ejaculation occurs in very hot water, or water filled with pool chemicals, bubbles or other substances, sperm would not be able to survive for more than a few seconds. Pregnancy occurring from this is very unlikely and in most cases is not possible at all."

2014. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!