Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen jött meg az első...

Hány évesen jött meg az első mentruációd? Mondj el mindent róla! A történetet, hol voltál, hogyan mondtad el anyudnak, örültél neki, vártad, tampont vagy betétet használtál, erős volt a vérzésed, hány napig tartott. Stb.

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekemmost 12 évesen2013 dec. 6. Mikulas hozta :) előjel volt barna folyas mar majdnem fekete volt es ez 5. Vartam nagyon szoltam anyumnak mikor hazaért de ő azt hitte mikor irtam neki hogy a nadrág megfogta a bigyit oszt nem is na igen tettem be betétet persze mivel pénteken jott meg először nagyon fajt aznap a puncim de nagy szerencsémre szombaton be kellett menni a suliba es aznap rengeteg volt fel oranként kellett cserélnem... aztan 5. Csütörtök volt ra 1 hétre fejeződött be 8 nap volt! most kènne valamikor megjönnie de még nem jött meg :( legyen nalad mindig betét
2014. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekemmost 12 évesen2013 dec. 6. Mikulas hozta :) előjel volt barna folyas mar majdnem fekete volt es ez 5. Vartam nagyon szoltam anyumnak mikor hazaért de ő azt hitte mikor irtam neki hogy a nadrág megfogta a bigyit oszt nem is na igen tettem be betétet persze mivel pénteken jott meg először nagyon fajt aznap a puncim de nagy szerencsémre szombaton be kellett menni a suliba es aznap rengeteg volt fel oranként kellett cserélnem... aztan 5. Csütörtök volt ra 1 hétre fejeződött be 8 nap volt! most kènne valamikor megjönnie de még nem jött meg :( legyen nalad mindig betét

Ja és suliba jött meg

2014. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
11 éves voltam, szeptemberben jött meg egy úszós tesiórán. Úszás után az öltözőben vettem észre, átszóltam a barátnőmnek, hogy csajszi, tudsz adni egy betétet? Nem örültem neki, anyáék tortával ünnepelték, aminek méginkább nem örültem, a szüzességem elvesztéséig 13-15 napig tartott és minden hónapban megjött, erős vérzésem volt akkoriban... Mióta nem vagyok szűz kb 7 napig tart, kb 8 hónapja használok tampont, a vérzés közepes.
2014. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves első Válaszoló! Ha decemberben jött meg az első menstruációd, akkor az sem baj, ha a következő júniusig nem jön meg.
2014. jan. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én nekem szeptember 2-án jött meg 12 évesen. mázlim volt, hogy nem évnyitón, mert akkor ciki lett volna. Reggel, mikor öltöztem, akkor éreztem, hogy a bugyival nem stimmel valami, így lehúztam és láttam, hogy véres. Nem nagy sztori XD kimaradt a következő hónapban, de azóta folyamatos
2014. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen,egy lovastáborban.Azt hittem,hogy belső vérzésem van.:D
2014. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!