Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. így néz ki a szűzhártyám...

Kb. így néz ki a szűzhártyám és nagyon félek az elsőtől. Nektek is a szokottnál vastagabbnak és nehezebben átszakíthatónak tűnik ez? Van itt akinek ilyesmi volt?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. pont ilyen... és eléggé el vagyok keseredve.

Egy ujjamat fel tudom nyomni, mert van egy akkor nyílás rajta ami éppen akkorára kitágul, amúgy meg van még több pici is, de egy ilyen nagy csomó az egész. :O Ebből azt szűröm le hogy elég vastag is lehet... hogy az életbe fog az onnan kiszakadni?!


Van esetleg akinek hasonló volt? Nektek nagyon fájt az első?


Ja a tamponról annyit, hogy mivel a lyuk nem középen van. és pont el kell találni egy megfelelő szöget, ahhoz hogy felhelyezhessem, így nem mindig sikerül, de ha igen az akkor is csak mini. Miután megtaláltam a nyílást utána már nincs vele gond, csak a be és kivétellel. Igen, kivételnél is érzem h fáj itt a legvégén, ahol a hártya van...


Vagy esetleg szerintetek menjek el nődokihoz, hogy megnyugodjak/vagy épp ne? Még sosem voltam...


Köszi a válaszokat. 17/l



2014. jan. 7. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Fájni fog az első, igen, de ha odafigyel a párod, akkor minimálisra csökkenthető a fájdalom.


Amint elkezdesz nemi életet élni, ajánlatos felkeresned egy nőgyógyászt, és évente szűrővizsgálatot végeztetni.


A helyedben én ilyen fotót nem tennék fel, mert még "kisípolnak" :D

2014. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)


Tudom, de így tudom rendesen érzékeltetni az aggodalmam. :D

2014. jan. 7. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha eléggé felizgulsz, akkor nem fog érdekelni, hogy egy kicsit fáj, annyira fogod akarni. :)

Amúgy pedig ha annyira fáj, akkor majd max megállítod a srácot. Szóval nincs mitől félned. És ha ez előfordul, akkor ráérsz elmenni a nőgyógyászhoz, de kizártnak tartom, hogy elő fog fordulni.

2014. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el először egy normális nőgyógyászhoz, megvizsgál és megmondja hogy mi van. Nem ciki, biztos nincs semmi bajod, de a doki megnyugtató választ tud adni. Addig is ha masztizol, tágítsd magad amíg jól esik. 22L
2014. jan. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a párod figyelmes, rendesen törődik Veled, és azzal, hogy mi jó Neked, akkor nem fog fájni.
2014. jan. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen kedves válaszokat kaptam és valójában meg is nyugtattatok, szóval köszi. :)

Egyébként igen, volt már olyan, hogy nagyon felizgultam és nagyon akartam, szóval lehetséges, hogy ha így lesz tényleg nem fog érdekelni. :D Csak mikor épp itt ülök nyugiba és sok időm van, akkor ilyeneken agyalok... :D

2014. jan. 8. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!