Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második csík mi lehet? Nem...

A második csík mi lehet? Nem egyértelmű nekem. Ha baba lenne, nem vastagabbnak kellene lennie? Vagy az hogy 11. napon csináltam befolyásolhatja? Kép lent.

Figyelt kérdés

Felteszem a görbémet is hozzá, hátha ebben is segítene valaki, hogy ez miért ilyen?

[link]

És a kép: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 11. 10:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
10. dpo, halvány pozitív terhességi teszt, biztosat akkor tudok mondani, ha két nap múlva erősödik :)
2013. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
szia!szerintem korai volt a teszt,én várnék jó 1hetet a következőhöz de szerintem bíztató :)
2013. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Neked is ilyen lett? És ha 2 nap múlva újra tesztelek, akkor erősebb lesz vajon? És szerinted ez lehet hogy így is már pozitív?
2013. szept. 11. 11:02
 4/30 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen halvány volt menzesz előtt négy nappal.

Ma már elmúltam hat hetes.

Tesztelj két nap múlva, ha erősödik, akkor nő a hcg-d.

Nekem olyan igazán full erős pozi, amikor a T csík csakúgy lepattant a tesztről, egy hét késés után lett.

2013. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nagyon halvány a csíkod, ami a 10 dpon nem is lenne csoda.


Ami nekem furcsa, az a sok vérzés, meg hát jó korán is volt a péd...

2013. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen, ezek a vérzések nekem sem tetszenek...és ezért is gondolkoztam el ezen a két csíkon....hogy mi ez? Baba, vagy esetleg más...azt is olvastam, hogy ciszta is okozhatja...de jó lenne ha nem az lenne....
2013. szept. 11. 11:14
 7/30 A kérdező kommentje:
Az lemeradt, hogy átlag 25 naposak szoktak lenni a ciklusaim..múlt hóban ez kitolódott rendesen...
2013. szept. 11. 11:15
 8/30 anonim ***** válasza:

Hát a vérzésed is van, nem is néztem, és halvány pozitív teszted, akkor vérvizsgálat ajánlott hcg szint nézése + progi.

Ha terhes vagy, ami ki fog derülni a hcg-ből, akkor rá két-három napra még egyszer nézesd meg, hogy duplázódott-e.

Ha igen, mindenképpen kellene progi pótlás, így nem is baj, hogy ilyen hamar teszteltél. Minél hamarabb kezded el a prog pótlást, annál jobb.

Ha nincs időd sztk-s várakozásra, meg ott amúgy sem veszik komolyan az embert, önhatalmúlag menj el egy magánlaborba, nézesd meg először a progi+hcg szinteted, majd két nap múlva a hcg-t.

Ezekkel az eredményekkel felkeresel egy orvost, és biztos vagyok benne, hogy a vérzés miatt fog felírni progit.

Szorítok neked.

2013. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Magán orvoshoz járok, és akkor ha fel hívom , Én kérhetek tőle beutalót? Fog adni? Vagy Ő dönti el? Vagy csak egyszerűen mondjam el neki hogy ez van, és majd Ő reagál vmit.
2013. szept. 11. 11:21
 10/30 anonim ***** válasza:

Én is magánklinikára járok, ott nézték egyből, nem tudom, nálad hogy van.

De volt, hogy magamtól mentem magánlaborba, ahhoz még beutaló sem kell, csak elmentem és kész.

Ha sztk-ba kell beutaló, az biztos egy picit lelassítja a dolgokat, de nem értek hozzá, tényleg nagyon rég voltam szkb-ban.

2013. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!