Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hónaljam?

Miért fáj a hónaljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra lennék kíváncsi, hogy aggódnom kéne azért, hogy van egy miliméternyi csomó a hónaljamban? Fáj is :/

2014. jan. 7. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ártalmatlan kis nyirokcsomó duzzanat, de azért figyelgesd.


Ha nem múlik, menj el nőgyógyászhoz vagy mammográfiára (bár ha még fiatal vagy, akkor lehet, meg sem vizsgálnak).

2014. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok! Köszi szépen a választ!
2014. jan. 7. 21:35
 3/4 anonim válasza:
Nem art kivizsgalni ugyan is akrmi lehet! De in ugyan ezzel voltam beparazva es azt mondtak h lehet megfazastol vagy menstrualastol megduzzadnak a mirigyek a masik variacio pedig hogy a dezodoroktol eldugulnak a polusok megakadajozva az izzadast es attol is megnonek a mirigyek es persze fajnak! nekem az utobbi volt szerencsere!
2014. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is csak ennyi az egész! Elég sok dezodort fújok magamra(nem hanyagság miatt) ez csak ilyen 'mánia' nálam :/ Most menstruáltam szóval lehetséges! Köszönöm :)
2014. jan. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!