Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum és menstruáció?

Antibiotikum és menstruáció?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy összeszedtem egy alapos torokgyulladást, és ilyen szép kis ló adagnyi antibiotikumot kaptam (AKTIL DUO 875mg), és észrevettem, hogy van egy kis vérzésem, de olyan 20.-a környékén kéne megjönnie. Fogamzásgátlót nem szedek, mert nem élek nemi életet. Lehet ez az antibiotikumtól? Nem lesz ebből baj? Holnap szólok muternak, ha továbbra is tapasztalom, de azért írhattok nyugodtan. Köszi.

2014. jan. 9. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A betegség miatt lehet,nem a gyógyszertől.
2014. jan. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges az antibiotikum miatt is. Az antibiotikum gombás problémát is okozhat a hüvalyben, ha nem használtál hüvelyflóra helyreállítót közben.
2014. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze a gomba elszaporodhat az antibiotikumtól,de ez nem okoz vérzészavart. Viszont a betegségre reagálhat agy a hormonrendszer.
2014. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!