Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaltam rosszul, mi...

Borzika kérdése:

Mit csinaltam rosszul, mi lehet a gond? SOS!

Figyelt kérdés
01.01-jen iden sikerult osszeszednem egy kis huvelygombat. Canestennel kezelem jelen pillanatban is, alkalnaztam ra tegnap elott este kupot, de masnap a delelott folyaman es azota is tavozik belolem. Olyan, mint ha a tablettat porra tortem volna es egy masszat csinaltam volna belole. Nem budos es nem is viszket, kicsi szemcsek vannak benne, de nem turos. Keves volt az 1ejszaka hogy felszivodjon? Teljesen feltoltam pedig, olyan melyre ahogy csak tudtam, hogy ne csusszon ki...de megis lett vele valami. Vagy ez ilyen bevonatot kepez a huvelyem falan es egyszercsak kiurul? A kremmel meg a heten kenem magam napi 3x ahogy irjak. Egyebkent mar nincs semmilyen tunetem, de aggodom hogy valamit elszurtam, nem szivesen adnek ki megint 3000ftot a tudatlansagom miatt.
2014. jan. 9. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ugyanígy jártam nyáron.Én is használtam a kúpot,és nekem is kijött egy kis adag.De szerencsére aztán rendbe szedett (a krémet is használtam folyamatosan mellé!),azóta nincs gond.

2014. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
azt csináltad rosszul, hogy szar canesent vettél és nem orvoshoz mentél...valószínűleg bakteriális fertőzésed van és az a váladék távozik...menj orvoshoz!
2014. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
A Canesten vivőanyaga nem szívódik fel, kiürül. Nincs semmi baj.
2014. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
A Canesten nem sz.ar,teljesen jó...
2014. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem szívódik fel teljesen, és ami megmarad, az ugye kijön… Szóval ez normális.

A canesten nem mindenre jó. Nem mindenféle gombára, bacira pedig teljesen hatástalan. A hüvelyi fertőzések sokszor kevertek: gomba és baci is van egyszerre. Egy enyhébb bacis fertőzésnek nincsenek olyan drasztikus tünetei, mint a gombának, de ha nem kezelik sokkal komolyabb galibát okozhatnak: petefészek gyulladás és társai…

Menj el orvoshoz. Ne dőlj be a reklámoknak!

2014. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak abban, hogy orvoshoz kellett volna menned, és azt használni, amit ő ír fel.
2014. jan. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
A Canesten tökéletes volt nekem is, ha lehet inkább a 3 naposat venném.
2014. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez amit leírtál teljesen normális. Valahogy ki kell jönnie a gyógyszernek.
2014. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 nap alatt nem ürül ki a hüvelyből a hüvelytabletta? akkor ott valami gond van...menj orvoshoz!
2014. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mar megoldodott, es akiket lepontoztam azert volt, mert alpari, taho modon fogalmaztak meg a valaszukat. Legkozelebb ha valamiben tanaxsot fog kerni, remelem ilyen bunko valaszt fog kapni. Beszeltem elotte az orvosommal. Nincs mar semmilyen tunetem, teljesen kiurult, de meg legalabb 3 napig kenem magam a kremmel, biztos ami biztos alapon. Koszonom a tanacsot annak aki normalisan meg tudta fogalmazni :)
2014. jan. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!