Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg, és borzasztóan...

Ma jött meg, és borzasztóan érzem magam. Vagyis már jobb, de reggel majd meg haltam. Hánytam is, pedig azt eddig soha nem csináltam azért, mert megjött. Lehet vmi gond?

Figyelt kérdés
Eddig viszonylag rendszeresen jött meg. Hányni soha nem hánytam, max enyhe hányinger. Ráadásul eddig csak minden 2. alkalom fájt, most viszont ez is fáj, meg az előzők is nagyon. Mi miatt lehet? 18/L
2009. jún. 30. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy be szereztél hozzá valamilyen vírust is. Amúgy én is pont így jártam - majdnem - legutóbb. Annyira szédültem, hogy el is sötétült egy pillanatra a világ.
2009. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A menstruációtól lehet hányigered.De azért nem árt ha elmész egy dokihoz!
2009. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, illetve majdnem. Nagyjából mindig pontosan jött meg, plusz mínusz pár nap. Kb. 5 hónappal ezelőtt borzasztó fájdalmaim voltak, erősen véreztem, hánytam és szédültem. Azóta folyamatosan így van, viszont pontosan 28 napra jön meg... az orvos azt mondta most állt be és alakult ki, segíteni nem tud, valószínűleg ez így marad. Hát szuper.

Kitartást és jobbulást kívánok neked,


L, 18

2009. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell minden menstruacios rosszullettel rohanni orvoshoz..lesz meg egypar..fugg az idojarastol, a stressztol, a hormonktol..nyugi.pihenj sokat, foglald el magad, vegyel forro furdot, enyhiti a gorcsoket:D
2009. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2009. júl. 1. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!