Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találkoztatok hasonlóval,...

Találkoztatok hasonlóval, vagy hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Több mint 8 hónapja fehér, sűrű, valamikor sárgába hajló folyásom van,((bár, mostanában inkább fehér) égő, viszkető érzés a hüvely körül, egyszer tényleges hüvelygombám is volt. Számtalanszor voltam nőgyógyásznál, laborvizsgálat gombára és baktériumra negatív. Az orvos teljesen tanácstalan, a hüvelyöblítést javasolta...a legútóbbi gyógyszeres kúra mindkét betegségre kiterjedt. Jó is volt utána 2 napig, amíg meg nem jött a menzeszem...Ezután megint előjött. Fogalmam sincs mi lehet ez, azt sem tudom, hogy mit kéne tenni ellene. El kéne menni a hüvelyöblítéses "kúrára", ami 1 hétig tartana, csak félek, hogyha az sem segít..akkor nagyon kétségbe leszek esve...Elegem van az egészből....

2014. jan. 9. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy néha ki is pirosodik kívül.
2014. jan. 9. 22:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Pamut bugyit használsz? Öblítő allergia? Nemi életet élsz? Használtok óvszert, síkosítót? Ezek is allergizálhatnak. Tampont használsz, vagy betétet?
2014. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illetve, cukrod milyen?
2014. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Allergia? Tusfürdő, mosópor, illatos wc papír, tanga, műszálas fehérnemű/nadrág, óvszer…. stb. Partner? Ha őt nem kezelik, csak oda-vissza adogatjátok a fincsit.

A kórokozókat elpusztító gyógyszerek kiölik a természetes hüvelyflórát is. Aminek hiányában persze újra jönnek a gombák, bacik... Kérdezd meg a dokid, mit ajánl regenerálásra. LactoFeel-re és hasonlókra gondolok.

2014. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, pamut a bugyi, viszont folyamatosan betétet kell használnom a már említett folyás miatt. Öblítő kizárva, óvszer is, mert akkor is megvan, ha pár napig, vagy pár hétig nem szexelünk. Síkósítót pár napja kezdünk használni, úgyhogy nem hiszem, hogy az lenne, mert előtte is megvolt, sőt...a nemi életem kezdete előtt is.


A cukrom fogalmam sincs, hogy milyen...nem szoktam mérni, de ezek után meg fogom..


Tusfürdő, nem hiszem, hiszen mindig mást használok, mosopór is kizárva, ahogy az illatosított wc papír, nameg a tanga is. A partnerem eddig egyszer volt kezelve, de azóta, amiért kezelve volt, nem jött vissza egyikünknél sem (gomba). És még annyit, hogy a kapcsolatunk elején távkapcsolatban éltünk, volt, hogy a kezelés ideje alatt és még uténa sem találkoztunk jó darabig, és utána is visszajött szóval...A gyógyszerek tudom, hogy kiölik a dolgokat..amúgy a doki kefíres tampont ajánlott, de és azt mégegyszer nem csinálom meg, az fix....Femibiont használtam...de ezek szerint nem igazán volt jó.

2014. jan. 9. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Azon kellene elgondolkodni, hogy 8 hónapja mit csináltál, amitől kijött.

Ne vedd biztosra, hogy nem a tusfürdő hibája, én sokáig viszkettem attól, mire rájöttem mi a hiba. Amióta intim mosakodó gélt használok, egy jobb a helyzet.

Utalhat bármilyen nemi betegségre, vagy belső gyulladásra, úgyhogy keress egy másik orvost!

Egyébként nekem anno gomba után kamillás kúpot javasoltak, gyógyszertárban készítik. Nekem nagyon bevált. Este kell feltenni, nekem reggelre feloldódik és szinte az egész távozik, még is sokkal komfortosabban érzem magamat odalent utána.

2014. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sok orvosnál voltam már, ő volt a legnormilásabb és legkörültekintőbb. Mármint...ő volt az első, aki ténylegesen végigment mindene, tehát vett kenetet és elküldte tenyésztésre, a többi még erre sem vette a fáradtságot...

A kamillás kúpot receptre adják, vagy csak bemegyek a gyógyszertárba és kérem?

2014. jan. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!