Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet méhnyakrák?

Ez lehet méhnyakrák?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és nemrég voltam nőgyógyásznál aki csinált rákszűrést is. Azt mondta csak akkor kapok levelet ha valami nem jó. Kaptam levelet de nem tudom mi áll benne mert az állandó lakhelyemre küldték és én az ideiglenesen tartózkodom. Most nagyon meg vagyok ilyedve mi lehet benne. Holnap megyek kórházba megkérdezni de addig is aggódok. 8 hónapja nem vagyok szűz ilyenkor màr látszódhat valami? Lehet hogy csak gyulladás miatt küldték klion d 100-at írt fel nekem a nőgyógyászat. Köszönöm

2014. jan. 9. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor értesítenek,ha a cytológia eredménye a normális P1,P2-től eltérő. Ez lehet méhnyakrák jele is,de a gyulladás is okozhat ezektől eltérő eredményt. Nem valószínű,hogy 18 évesen méhnyakrákod lenne.
2014. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, hogy a gyulladás lezajlása után meg kellett ismételni. Sok volt a levett mintában a gyulladásos sejt /fehérvérsejt/. Lehet, hogy nálad is ez van.

Vagy éppen sejt szegény lett a minta és azért kell megismételni.

2014. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 évesen szinte teljesen kizárt!!!

Ha nem sikerült a mintavétel akkor is kapsz értesítést például...

2014. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kiderült hogy gyulladás miatt kaptam a levelet.
2014. jan. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!