Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szolárium használat (gyakoriság)?

Szolárium használat (gyakoriság)?

Figyelt kérdés
A szalagavatóm jövőhétvégén lesz és szeretnék barna lenni de elég fehér a bőröm így 5 percnél tovább nem merek befeküdni(10 percen tavaly nagyon leégtem és több mint 4 napig levoltam égve). Most hétfőn,szerdán, pénteken járok de attól félek ez nem lesz elég és arra gondoltam hogy a szalagavató hetén mennék hétfőn, kedden, szerdán esetleg pénteken. A kérdésem az lenne hogy ez mennyire káros(szalagavató után nem mennék már többet, és eddig sem nagyon jártam szoláriumba) és hogy merjek-e ilyen gyakorisággal menni?
2009. nov. 30. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
de ő csak egy hétig akar 3szor menni.....ez összesen 3 szolilátogatást jelent. ettől az égvilágon semmi baja nemlesz. abszolút semmi,.
2009. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan hát úgy is azt csinál amit akar, ahogy te is, és bárki más is... Én nem mennék ilyen gyakran. A 3 nem sok, ha heti vagy havi egyet kalkulálsz, de ha egy hétre ennyit, én annak tartom. Ez van.
2009. dec. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is járok szoliba,persze nem heti 3-szor.Minden héten egyszer megyek,pontosan azért,mert jó a pattanásokra (és hát nem vagyok hófehér).De ettől függetlenül én is azt mondom,hogy valamilyen szinten káros,és tényleg rákot okozhat.Szép vagy Te szoli nélkül is,de ha nagyon szeretnél barna lenni,akkor talán még belefér az a heti 3x5 perc szoli,attól még nem igazán lehet bajod.
2009. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én is jártam már heti 3x 9-9-9percre, meg lett az alapszínem, amit szerettem volna, de persze nem minden 7en mentem heti 3x, volt hogy heti 2x vtam. Mostanában már csak heti 1x megyek és 8 percre állóba(ami erősebb). A srác aki ott dolgozik rendes és mondta a múltkor, hogy 1 napot jó kihagyni, pihentetni a bőrt, szóval hétfőn kedden szerdán ne menj egymás után, mert az télleg nem tesz jót neki, BÁR ha arra gondolunk, hogy aki nyaraláskor 6napot is napon tölt, akkor mi van? SEMMI.. De a szoli meg már annyira nem káros mint a napsugárzás..


Szerintem szoliz, csak 2naponta tedd, ne pedig minden nap! Aztán úgysem akarod folytatni, azt írtad. Szalagavatódon meg nézz ki úgy, ahogy szeretnél:) Csak aztán vigyázz, hogy ha mégis barnítókrémezel, hogy mondjuk a keringős hófehér ruhádra ne izzadd rá a barnítőkrémet:S:S:S ..

2009. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!