Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, aki megbánta a...

Van olyan, aki megbánta a mellnagyobbító műtétet, miért? Aki nem, annak pedig hogy tetszik?

Figyelt kérdés
ÉN még egy műkörmöt sem bírok elviselni magamon, félek, hogy a szilikoncicit is megbánnám. Ti hogy vagytok ezzel?
2014. jan. 10. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ronda, a legtöbb olyan, mint egy labda lenne ott, természetellenes, nem beszélve arról, hogy lehetnek mellékhatások, amik jobban tönkreteszik az életed, mint egy kisebb mell. Ráadásul életed folyamán lehet, hogy többször kell cserélni és ez mind egy műtét és hegek.
2014. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Irtózatosan csúnya szerintem is. Én magam is a kismellű táborba tartozom, de a pasim szereti (pont a tenyerébe tudja venni), soha eszembe nem jutna felvágatni magam és berakatni egy darab műanyagot :S
2014. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!