Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Kombi UNO felhelyezet...

Canesten Kombi UNO felhelyezett kúpja után néhány nappal később barnázás? Volt valakinek ilyesmi? Folyás utána milyen volt nektek?

Figyelt kérdés
Gombás fertőzésem volt, szerencsére ettől el is múlt, de 2 nappal a felhelyezést követően kicsi barnázás volt. Ez lehet attól, vagy valami mástól? Folyás milyen volt utána?
2014. jan. 11. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem elmúlt a folyásom tőle, tünetmentessé váltam.

A barna váladékban lebomlott vér van ezért barna. Azt tudni kéne honnan származik:

- hüvelyből

-méhszájból

- méhüregéből

Nőgyógyász mit mondott?

2014. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem voltam nőgyógyásznál, magamat "kezeltem", mert 2 éve volt ilyen bajom, el is múlt tőle.

Most sincs az a darabos folyásom, sem viszketés, semmi, úgy hogy el is múlt ez a fertőzés. De 2 napja kb. bővebb fehér folyásom van, nem viszket, nincs szaga, csak elég sok. Ezért kérdeztem, hogy lehet-e a canesten hatása még.

2014. jan. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!