Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel eros alhasi fajdalom...

Ma reggel eros alhasi fajdalomra ebredtem, ami kihatott vegbeltajra is. Amikor kimentem a mosdoba hirtelen hanyingerem lett es szedulni kezdtem, es teljesen lesapadtam. A tobbi lent?

Figyelt kérdés
Kb fel ora mulva a szedules teljesen elmulott, a hasi fajdalom egy kicsit enyhullt. Ma holnap kellett volna megjonni a mensimnek, de sosem voltak gorcseim akkor. Terhesseg sincs kizarva. Lehetek esetleg mehen kivuli terhes? Olyankor is elmullik a rosszullet? Mennyit szabad ilyenkor varni az orvoshoz menesig, merthat hetvege van.

2014. jan. 12. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhességnél a nagy fájdalmat a hashártya gyulladása okozza,amikor megreped a növekvő megtermékenyült pete. Ez nagyon erős fájdalom és nem múlik el. Azért figyeld magad,mert ahogy írod a fájdalom még meg van! Ha van görcsoldód(No-Spa,Papverin) vegyél be és ha arra sem enyhül ne várj holnapig!
2014. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt No-Spa-t mar vettem be,szerintem azert is enyhult a fajdalom.Csak remenykedni tudok hogy nem mehen kivuli terhessegrol van szo :( Amugy a mehenkivuli verzessel is jar,mert nekem nincs verzesem...
2014. jan. 12. 10:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Most voltam a gyogyszertarban,vettem tesztet....Egeszen halvanyan latszik a masodik csik.Nem akarok hulyeseget mondani de ugy tudom hogy a HGC szint mehen kivulinel nagyobb mint amugy,akkor elvileg jobban kellene latszani a masodik csiknak?!
2014. jan. 12. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A HCG az a hormon,amit a méhlepény termel. Mindegy,hogy méhen kívüli vagy normál terhességről van szó. A szintje a terhesség idejétől függ,illetve a vizeletben kevesebb van,ezért a vérből kimutatott a biztosabb. Remélhetőleg tényleg nem méhen kívüli terhessé. Az tényleg vérzéssel is és nagy fájdalommal jár.
2014. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!