Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van minden reggel...

Barbi5110 kérdése:

Miért van minden reggel hányingerem?

Figyelt kérdés
Terhes tuti nem vagyok! A férjemmel válni készülünk és rengeteget sírok meg idegeskedek. Lehetséges az esetleg hogy az ideg ment rá a gyomromra és attól van ???
2011. jún. 10. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor idegesség...Sok a gyomorsavad.Nem ég a gyomrod???
2011. jún. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem ég hála Istennek, de mondjuk enni nem tudok. Csak iszok már 2 napja. Sör meg bor... felvátva :(
2011. jún. 10. 07:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csak sört meg bort iszol már 2 napja, enni semmit nem eszel, akkor magadtól is kitalálhattad volna, hogy miért van hányingered. Szedd össze magad, az ég szerelmére, egy férfi sem ér annyit, hogy ennyire magad alatt légy!
2011. jún. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
07:18 de szeretem nagyon és ....... . Tudsz esetleg jobbat a piától??? Pl drog?? az lehet jobb lenne... :(
2011. jún. 10. 07:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem, hogy szereted. De az élet megy tovább. Fel kell állni és tovább sétálni! Ne tedd magad tönkre, annyit nem ér, hidd el! Mozdulj ki a lakásból, szervezz programokat egy barátnőddel, foglald le magad. El kell terelned a figyelmedet. Az nem megoldás, hogy nap mint nap leiszod magad. A drog pedig eszedbe se jusson! Nagyon nehéz lesz, de össze kell szedned magad!
2011. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
07:31 köszike ! Megpróbálom majd valahogy ígérem.... :(
2011. jún. 10. 07:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért mert válófélben vagytok, a saját egészségedet még nem kéne tönkretenni!
2011. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
08:46 De tudod hogy milyen nehéz most .... :( :( :(
2011. jún. 10. 08:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 100%osan megértelek. Múlthét kedden lett vége a kapcsolatomnak és azóta hányok, nem eszek, kiszáradás határán vagyok lassan.

Az ideg miatt van az egész. Nehéz ilyenkor összeszedni magad, de sem a pia, sem a drog nem megoldás.

Én kb egész nap itt olvasgatok, hogy elvonjam a figyelmem.

Ilyenkor gyógyszer sem fog segíteni a bajodra. Viszont ha sikerült összeszedned magad, akkor kérlek oszd meg velem, hogy hogyan sikerült, mert lassan belehalok.

2011. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

08:46 vagyok


Elhiszem, hogy nehéz, nyilván én is ki lennék bukva, de kérlek, próbálj a sarkadra állni! Ne hagyd magad elzülleni! Őszintén remélem, hogy hamarosan kilábalsz a problémából, és újra boldog leszel.


21/ L

2011. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!