Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsi mellből nagyobbat?

Kicsi mellből nagyobbat?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,7. osztályos korom óta nem nő a mellem és ez eléggé zavar az osztálytársnőim és a barátom előtt is(akivel már felvetettük,hogy valamikor szex)

Az ilyen hidegvizes masszázs stb. beválnak?

Milyen étel az ami segítheti a növekedést? Van olyan?

Testmozgástól szebb lesz?

(Elnézést a rengeteg hülyének tűnő kérdésért,de nem nagyon tudom máshol megkérdezni) Off-okat nem kérek,a normális válaszokért megy a zöld pacsi:)



2014. jan. 12. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A mellméret genetikai adottság! Mivel 15 éves vagy, minden esélyed megvan, hogy felnőtt korodra nőjenek a melleid, de nem azok miatt leszel értékes!
2014. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még nőni fog! Amúgy meg ha kicsi az sem gond mert van olyan férfi aki azt szereti többek között én is!
2014. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a legeslegjobbat szeretnéd magadnak, akkor... Az eszeddel hódíts, ne a melleddel!!
2014. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A mell növelésére nincs semmi praktika.

Ugyanis az genetikai dolog. És ha te kis mellű lánynak-nőnek vagy bekódolva genetikailag, akkor a fejedre is állhatsz, akkor sem lesz nagyobb.

Viszont még csak 15 éves vagy, még nőhet.

De az is lehet, hogy nem.

Nekem sem volt nagyobb mellem 18 évesen sem, mint 14 évesen.

Viszont 18 éves koromtól kezdve híztam, elég sokat, így nőtt a mellem is. De akkor sem volt nagy mellem, csak nem volt picike. Nem B, hanem C kosaras melltartót hordtam. És az sem nagy.

Amikor még változott a mellem, az pedig akkor volt, mikor babát szültem. De ahogy már nem anyatejet kapott és le is fogytam, úgy a mellem újra kicsi lett.

Szóval amit én tanácsolok, hogy bízz abban, hogy még nőni fog, de ha nem, akkor fogadd el magad ilyennek. Aki meg szeret, az meg elfogad olyannak, amilyen vagy. És hidd el, hogy a pasik többségének egyáltalán nem a nagy mell jön be, hanem az a mell, ami annak van, akit szeret, illetve ami szép formás és fütyül rá, hogy az a mell éppen kicsi.:)

2014. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmifele csodaszert, csodakezelest ne hasznalj, ne alkalmazz, nem ernek semmit, sot karosak is lehetnek.

Esetleg, meg a korodnal fogva maguktol is nohetnek, de ha megsem, akkor probald meg elfogadni magad ilyennek.

A fiuk nem ezzel fognak foglalkozni, ha komolyan erdekelnek. Max ha felnosz mecsinaltathatod.

2014. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,jöhetnek még:3 Nem az a baj,hogy kicsik(nem is szeretnék nagy melleket) csak úgy normálisakat...B-s vagy C-set,szóval nem nagy méretről álmodozom,csak arról,hogy úgy "valami" legyen :$
2014. jan. 12. 11:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék a mai lányok helyében lenni. A divat megköveteli a nádszálkarcsúságot, és azt követni kell, ha törik, ha szakad. Viszont a természet nem hülye. Akkor fogja láttatni, látványossá tenni a nemi érettségdet, ha azt üzened a testednek, hogy bőségben élsz.
2014. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kell követni ezt a hülye divatot!
2014. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a kis mellből is nagyot tudok csinálni.Tudni illik, nekem kicsi a tenyerem. :)
2014. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves Iszak Emma, ha az általad preferált szer valóban működne, minden Tv adó, rádió, újság azt harsogná. Hölgyek, családanyák milliói állnának sorba az árusítóhelyeken, a feltalálójának meg még életében szobrot emelnének. De ez méég semmi! Megrendülne a gazdaság, mert a nős férfiak nem mennének dolgozni, hiszen a feleségüknek szép és kívánatoos mellei nőnének, amivel ugye sokkal jobb játszani.Szóval, amíg ilyenekről nem hallasz a médiában, addig ne dőlj be a csodaszereknek.
2014. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!