Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Nemrégiben voltunk együtt a barátommal, de csinaltam 2tesztet és mind a 2negativ lett. Már egy hete késik, viszont mellfájás és alhasi szúrka már rég van. Mitől késhet ennyitt?

2014. jan. 12. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2014. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan 2percre betette és ki is vette, de azóta már 1x megjött. Most meg csak megújjazot és lehet smermás volt az ujja bár letörölte. De mégis, a tesztek negativak lettek.
2014. jan. 12. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
most nekem is 5. napja késik és még csak előjele sincs,hogy meg akarna jönni...Nemi életet se élek,úgyhogy nem tudom mi lehet. Hallottam olyat,hogy ha teljesen kimarad néha az se utal bajra,ritkán előfordul. Nekem egyszer volt,hogy 2 hetet késett,de megjött és nem voltam terhes se.
2014. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trendyke válasza:
100%
Sok mindentől...stressz, ciszta, mellfájás azért mert megfog jönni talán! Alhasi szúrás felfázástól. De szerintem menj el nőgyógyászhoz meg még egy teszt biztos ami biztos! ha negatív lett menj el akkor is dokihoz ha nem jön meg 1hónap múlva! de szerintem az a gyanúm a tünetek alapján, hogy felfáztál!
2014. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, ma megjött:)
2014. jan. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!