Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1-3 napos menstruáció?

Málna007 kérdése:

1-3 napos menstruáció?

Figyelt kérdés
Soha nem volt hosszú a menstruációm időtartama, amikor elvesztettem a szüzességem, ez az idő még rövidebb lett. Van, hogy 2 napig tart! Valami baj van velem?
2014. jan. 12. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Ha még 15 éves vagy, esetleg akörül, akkor ez még változhat.

Nekem is 15 évesen legtöbbször 2-3 napos volt, de aztán beállt 5-6 naposra.

2014. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. mindig napra pontosan érkezik, csak túl rövid! mindenhol csak azt olvasni, hogy túl sokáig tart, de nekem az ellenkezője. habár használtam hormontartalmú hajszeszt.. elképzelhető, hogy az zavart csak be, és majd helyreáll?
2014. jan. 12. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mióta menstruálsz? Amúgy akár az is bezavarhatott, húgomnak is bezavart anno 4-5 éve.
2014. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amint kiürül a szervezetedből, elv. vissza kell állnia (az kb 3-6 hónap lehet, így látatlanban nem lehet megmondani).
2014. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

még általános iskolás lehettem.. már több mint 6 éve!

2 éve vesztettem el a szüzességem, és már lassan 1 éve tart ez a nagyon rövid ideig tartó havi baj. a hormonos készítményt is kb. ennyi ideje kezdtem először használni, de 2 3 hónapja abbahagytam! remélem helyrejövök

2014. jan. 12. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fél év alatt csak kiürül a szervezetedből. Várj még egy kicsit, utána meg menj dokihoz, ha még mindig nem oké.
2014. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. jan. 12. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit, épp úgyse volt mit csinálnom :D
2014. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!